Kecy v kleci

ALL HEIL TAENGSIC

10. března 2013 v 13:25 | Escarlate
Já tomu nemůžu uvěřit TT_TT Po... dvou letech? Asi.... Po dvou letech jsou TaengSic zase kamarádky! Já pláču štěstím.
Takže včera měly SNSD první koncert v Hirošimě. A taky měla Taeyeon narozeniny. No.. nevím, co se stalo, ale Jessica dělala před Taeyeon aegyo a pak při Oh!, jak je ta "Tell me boy boy love it it it it it it it ah!" část, tak to změnila na "Happy Birthday Taeyeon!" a ťukla Taeyeon do hlavy.
To byla první známka toho, že se něco děje. A Taeyeon se poslední dobou zdá, že možná bere Jessičinu přítomnost konečně tak nějak na vědomí.
Jak milé, Kimová, jak milé.
A dnes.... na dnešním koncertě se během Say Yes Jessica rozběhla a popadla Hyoyeon a Taeyeon za ruku a všechny tři běžely po podiu jako když v amerických romantických filmech běhají zamilovaní po pláži vstříc moři a západu slunce.
Mé srdce zaplesalo :D
KONEČNĚ!
TAENGSIC JE ZPÁTKY!!!
Můj první ship!
JE ZPÁTKY!
............

A Taeyeon se nechala od táhnout a smála se!

http://24.media.tumblr.com/5f0e6745af3e6885ca811c5ae4b7025e/tumblr_mjfzp903Zn1s45dcpo1_500.jpg

*----------------------------------*

Happy b-day Taeyeonnie!!!

10. března 2013 v 13:14 | Escarlate
Předevčírem večer jsem si mákla a musím alespoň zlomek svého díla sdílet :D Lidičky.... ani nedokážu popsat jak moc mě bolí nohy :D :D Ale napsala jsem asi 40 různých přání nebo jiných věcí spojených s Taeyeon :)
K mému štěstí včera pršelo, takže :(((

Ale to nevadí, stejně jsem z toho měla radost ^^
Moje Taeyeon oslavila 24. narozeniny... Stejně se mi tomu nechce věřit, pořád vypadá na 18 :D Nebo na 14 :D
Bwahahaha :P Všechno nejlepší, Taeyeonnie~

HIATUS na neurčito

27. února 2013 v 17:26 | Escarlate
A teda jako DOUFÁM, že ne moc dlouhý.
Důvod?
Jsem bez notebooku. Teoreticky....
Ono záleží nakolik vám vadí černá skvrna nahoře a nějaké ty barevné pruhy různě po obrazovce.
No, mě docela vadí. :DD
My jsme totiž s kamarádem debili. Nebo spíš....
Chjóó....
Byl u mě a já měla na klíně noťas a o něčem jsme kecali, už nevím o čem a z nějakého důvodu jsem mu řekla, že je blbej.
A on se rozhodl mě začít lechtat. Nesnáším lechtání víc než cokoliv na světě. Z hloubi duše to nesnáším. Nechápu, jak se u toho můžou někteří lidi smát. Ugh. A ten debiiiil se rozhodl mě zlechtat za to, že jsem mu řekla, že je blbej.
Já si lehla a nenapadlo mě nic lepšího než mezi nás vrazit notebook. Notebook se překlopil a praštil mě do hlavy. Hlava to přežila, notebook ne.
Tak jsme s kámošem tak tiše hleděli na tu rozlitou obrazovku a po asi minutě ticha říkám: "Jsme v p*či."
No... nikdo nebyl doma, ale věděla jsem, že musím zavolat mámě. A taky jsem věděla, že jakmile jí začnu volat, tak mě pohltí pocit viny a rozbrečím se. Taky se to stalo. Ugh.... před kamarádem..... -.-" Jako... je to můj bráška, mám ho ráda, ale... nesnáším, když mě lidí vidí slabou. Jsem slečna drsňák :D Představa, že by mě viděl brečet někdo jiný kromě lidí, kterým plně věřím je děsná a... k tomu prostě nikdy nedojde :D
No... kamarád psal domů a jeho rodiče teda byli MNOHEM víc naštvanější než moje máma.
Díky bohu za mou pohodářskou mámu. Jako... nebyla z toho samozřejmě nadšená, ale aspoň mě neseřvala, trošku mi to vyčetla a pak teda začala hledat řešení.
Díky bohu, že kamarád je fakt kamarád a okamžitě mi řekl, že polovinu peněz na opravu mi dá a pokud sežene, tak i víc. To je od něj fakt hezké ^^ Díky bráško! :)
A teda jeho máma taky říkala, že polovinu určitě dají, a že se pokusí uhrát to nějak na pojistku nebo něco...
No....
Tak... snad se to brzo opraví, nutně potřebuju notebook, protože píšu do školy seminárku....
Zatím tedy hiatus :/
Pááááá lidičky

Random song:

Forever Together

21. února 2013 v 20:18 | Escarlate
Mhm.... sice jsem to tu chtěla hodit až zítra, ale... bůhví, co bude zítra, takže to tady dám s jednodenním předstihem, woohoo :P Nebo spíš... necelo-čtyř-hodinovým :D
Mno... Co že to tady vlastně hážu? Moji úžasnou jednorázovou povídku o Girls' Generation!
A proč že to tady vlastně hážu? Protože... zítra, tudíš 22.2., to bude přesně tři roky, co se zajímám o Koreu, woooo :D :D
A... jak to oslavit lépe, než se svou nejoblíbenější skupinou asi tak VŮBEC? :D
Mohla bych změnit desgn, že.... na ten se podívám až budu mít čas, chjóó, nějak nestíhám, uznávám. Ale škola, brigáda, seminární práce... bééé.... No nic.... nebudu tu už dál zbytečně žvatlat a..... těm, kteří se odváží, přeji příjemné čtení :)


FOREVER TOGETHER
(Kurzíva = Flashback)

V Taeyeon doslova vřela krev. Zuřila. Zrovna se pohádala se svým manažerem. Její rozvrh byl už tak nabitý k prasknutí a on jí ještě domlouval další a další akce a vystoupení. Už to prostě nedávala. A tak utekla. Už jí to bylo všechno jedno. Dokonce ani nevěděla, kde je. Bylo to někde v Soulu, to jí bylo jasné, ale kde? Bylo kolem jedenácté večerní a tma a také vztek jí zatemňovaly zrak.

Naštvaně zrychlila krok. Nedokázala ani pořádně přemýšlet, jak moc byla rozrušená.

"Debilní… podpatky!" zaklela a na okamžik zastavila, aby si zula boty. Nohy jí bolely tak, že měla pocit, že jí asi upadnou. "Nesnáším svou práci, nesnáším svého manažera, nesnáším s-" najednou se zarazila.

Zornice se jí rozšířily šokem, když na rameni ucítila něčí ruku. Do teď si myslela, že v okruhu několika stovek metrů nikdo není. Polkla a chtěla se ohlédnout, ale ostrý chraplavý šepot ji zarazil. Ten hlas ji pošimral na uchu a ucítila, jak jí proběhl mráz po zádech.

Sofistikovaný život gympláků

16. února 2013 v 23:16 | Escarlate
Před pár měsíci jsem se začala bavit s jedním klukem, který chodí na nejhorší školu ve městě. Pro představu, střední škola technických oborů ve velice pochybné tak trochu romské čvrti a chodí tam samí... idioti. Fakt. Z toho co mi kamarád vypráví, tak tam běžně něco podpalujou, ničí, bourají, mlátí se a podobně.

A... kamarádova holka chodí na mou školu, gymnázium. No, on ji tam občas navštěvuje a řekl mi: "Minule jsem čekal u vás před školou a šli kolem nějací kluci a vypadali tak nějak normálně. Pak jsem ale zaslechl kousek jejich rozhovoru a jeden řekl: 'To je diskutabilní.' No já se začal chlamat, co to je za buzeranta, to slovo by u nás nikdy nikdo nepoužil."

A já se zamyslela. Mě třeba přijde 'diskutabilní' jako běžné slovo. Ale čím dýl jsem se s tím kamarádem bavila, tím víc mi ty rozdíly mezi jinými středoškoláky a gympláky docházely. Například jsem mu musela vysvětlovat slovo "explicitní". A když jsempoužila svou oblíbenou frázi "To je mrzuté" (to používám fakt pořád), tak se na mě jenom podíval a řekl: "Nezkoušej na mě ty svoje chytré slova, ty IQ 130!" načež jsem ho opravila, že to není 'chytré slova', nýbrž 'chytrá slova' a on se do mě pustil kvůli slova "nýbrž".

To vyjadřování je fakt jiné.
Gympláci nepoužívají "bysme/by jsme", gympláci nepoužívají "aji" a gympláci taky oproti jiným nemluví tak moc sprostě.
Sice... když jsem ve třídě, tak si říkám, že větší debily prostě není možné potkat, ale když vidím ostatní školy tak... gympláci jsou takoví... sofistikovanější :D

Běžný člověk řekne "Je mi zima.", gymplák řekne: "Kdyby k nám tak občas zavítalo nějaké to teplo z golfského proudu."
Běžný člověk řekne: "Pojďme tudy, je to kratší.", gymplák řekne: "Proč bys chodil po odvěsnách, když po přeponě je to kratší?"
Běžný člověk řekne: "Fuj, to je sladké.", gymplák řekne: "Trochu to s tím množstvím monosacharidů přehnali."
Běžný člověk řekne: "Učitelka nám rozdala tyhle papíry.", gymplák řekne: "Dostali jsme tyto studijní materiály."
Běžný člověk řekne: "Už nemůžu. Píchá mě v boku.", gymplák řekne: "Zpomalme, zase se mi zvětšuje slezina."
Běžný člověk řekne: "Něco jsem zjistil.", gymplák řekne: "Učinil jsem převratný a pro lidstvo zcela zásadní objev."
A moje nejnovější hláška:
Běžný člověk: "V Česku není moc *název fanklubu*.", gymplák, nebo-li já: "*název fanclubu* jsou v těchto končinách ohroženým druhem."

Neprobíhají tak celé konverzace, pochopitelně, gympláci se baví stejně, jak ostatní, ale občas z nás prostě vypadávají právě tyto podivné fráze.
Ne, že bych denoděnně neslyšela hlášky typu: "Ty si asi pícháš, ne?" nebo "Už se valí (učitelka)!" či snad: "Já to ****, **** blbá, ať jde do ****!" I gympláci jsou sprostí a vymatlaní, ale... často se vyjadřují velice na úrovni, i když si to ani pořádně neuvědomují. Hlavně na naší škole, kde se na mluvení a komunikaci tak nějak zaměřujeme. Ono to není v těch hodinách moc poznat, ale... :D Jako jo, údajně se na to prý zaměřujeme :D

Ale... je strašná sranda to na mém kamarádovi z nejhorší školy ve městě pozorovat :D Minule mi řekl: "Napsal jsem kamarádovi, že se hádám s holkou, co má IQ 130 a on mi napsal: 'Vzdej to, chlape, ta zná slova, co tys v životě neslyšel.'" :D Ale... to není moje chyba, že je on neslyšel :D A... nesnáším, jak mi pořád předhazuje moje IQ :D Já nejsem chytrá, jenom ostatní lidi jsou hrozně hloupí! Chjóó....

http://www.serialzone.cz/obrazky/fanart/3533-gympl-s-rucenim-omezenym-1-serie.jpg
(Já se na ten seriál koukám! Těším se na další díly!! :D :D No a co? :D)

Velice filozofický článek

15. února 2013 v 19:12 | Escarlate
Njáááá, já nevím... jestli má tohle vůbec nějakou pointu.
Ale onehdá jsem se soulmatem řešila, jestli je vůbec možné někoho někdy pochopit. A dospěla jsem k názoru, že... nikdy nemůžete nioho pochopit. Ti kdo tvrdí, že vás chápou, lžou, ti kdo tvrdí, že ví, jak se cítíte, lžou. Pokud to říkáte vy sami, lžete.

Ono to vůbec začalo zcela nevinou diskuzí o SNSD. Bavili jsme se, že ty holky známe, ale přitom je vůbec neznáme, a že je nikdy ani nebudeme moct poznat, protože o nich zhola nic nevíme, ale zároveň i proto, že žádného člověka nejde 100% poznat. Můžete znát jeho oblíbenou barvu, krevní skupinu, co rád dělá ve volném čase, co umí nebo neumí, ale... nemůžete vědět, co všechno prožil a jak se u toho cítil. A to jsou přesně věci, které formují osobnost. A proto nikdy nemůžete nikoho poznat ani pochopit.
Ale můžete se o to samozřejmě pokoušet. Řekla bych, že o tom to je. Smiřte se s tím, že nikdy nenajdete člověka, který ví, jaké to je. Ať už se pod tím pojmem "to" rozumí cokoliv.
Dáme si příklad. Máme osobu A a osobu B. Oběma osobám zemřeli rodiče. A Áčko říká Béčku "Vím, jak se cítíš." Ehm, ne, neví.

Protože.... Žádná situace nikdy není stejná. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, vše plyne, panta rhei, i Herakleitos to už věděl. Protože se měníte vy a mění se i okolnosti (v tomto případě řeka). Ani vám samotným se nemůže 2x stát stejné věc, natož, aby se stala stejná věc dvěma odlišným lidem.
A teď příklad, proč se Áčko a Béčko nemůžou cítit stejně. Může to být třeba tím, že každý z nich vycházel s rodiči jinak. Áčko byl třeba vyňuňánek a proto smrt snáší mnohem hůř, než Béčko, který s rodiči 10 let nepromluvil.
A nebo to může být Áčkem a Béčkem samotnými. Pokud je Áčko těžký flegmatik, cynik a prostě ignorant, tak to asi bude snášet zase jinak než melancholicky založený Bé.
Třetí faktor jsou jiné okolnosti. Dejme tomu, že Áčko celý život šíleně trpěl, už mu umřela celé rodina (bože, to jsou katastrofické scénáře), oproti tomu Béčko má pořád ještě babičy dědečky, tři sta padesát tisíc sourozenců. A zase bude každý z nich vnímat tuto věc jinak.

A proto, proto nidy nikdo nemůže druhého člověka pochopit. Natož poznat. To. Prostě. Nejde.
Konec filozofických keců.

Dobře, trochu si ten článek rozjasníme :D

Lebo já som taká sexy

2. února 2013 v 20:35 | Escarlate
Oh bože..... já ♥♥
*těžká narcistická chvilka* :DDDDD
Raději no comment nebo se nad sebou rozespazzuju tak, že se se mnou už nikdy nebude nikdo chtít bavit :( :DDD
.....
KEEP CALM AND SHIP TAENY!
a..... milujte našeho psa! Všichni! :DDD
a taky musíte milovat moje modré vlasy :DDD

Life is a party kareji kara suite room

29. ledna 2013 v 22:27 | Escarlate
Život je párty.... a někdy ne tak super, jak bychom si přáli.
Mám.... docela depresi.
Díky bohu, že mě vytáhl ven kamarád a zachránil mi náladu. Chlapče, děkuju ti moc.

Ale sotva jsem došla domů, zase to na mě nějak dolehlo... a hlavně se situace zhoršila, protože jsem si na facebooku začala psát s... MW. Jo.... pojmenujme si hlavní postavy tohoto příběhu SCBF a MW. Tyto zkratky mají význam, ale nechci to vysvětlovat.
Prostě... SCBF je moje hodně dobrá kamarádka. MW je holka, se kterou se znám jenom přes internet, ale je moc fajn a mám ji ráda. A ty dvě se nemůžou vystát. MW měla kamarádku X a ta kamarádka X se začala přes net hodně bavit s SCBF. A podle MW se X hodně změnila. A tak MW obvinila SCBF z toho, že jí "ukradla kamarádku". ... No, já & SCBF jsme se začaly kvůli této kauze taky trochu hádat, ale abych řekla pravdu, naše kamarádství má do idylického daleko i bez této Karibské krize. Já osobně si nemyslím, že by náš vztah se SCBF skřípal kvůli mému kamarádění s MW.

Před pár dny si ty dvě, MW a SCBF psaly. A MW mi napsala jednu jedinou a nepříliš podstatnou nebo zajímavou věc, o které se bavily a mě to pobavilo, tak jsem to pak SCBF řekla. A SCBF se k tomu nijak nevyjadřovala.
No... ta kauza s kamarádkou X se seběhla tak před půl rokem. A já se dnes od MW dozvěděla, že si dnes psala se SCBF a začaly se bavit o kamarádce X. A trochu se pohádaly a pak se SCBF vytasila s tím, že mi MW vykecala, o čem se bavily,a že to od ní byl podraz.
A já pak SCBF psala SMS, jako by se nic nedělo (Nehodlám to téma zítra vytahovat, pokud s tím nezačne sama.) a její odpověď vyzněla docela... naštvaně. Tak.... uvidím.

A nejhorší je, že kdybych držela pusu, tak se tohle nejspíš nestane... i když... kdo ví....

Bože, tohle vůbec nedává smysl... ale prostě SCBF je naštvaná, protože se bavím s MW a protože mi MW řekla, o čem si ty dvě spolu bavily (nešlo o nic osobního, šlo o 500 let mrtvého člověka pro všechny svaté!).

Takže myslete na mě lidi! Zítra na mě myslete!
Teďka si píšu s MW... A naštěstí mi MW napsala, že se na mě vůbec nezlobí, a že doufá, že to se SCBF zítra nějak uhraju.... No... uvidím... MW... jsi skvělá... a nejhorší je, že tohle je fakt válka kvůli totááální kravině. Chjóó....

No, hodím jsem fotku sebe a kamaráda, který mě dneska vzal do Globusu a zpříjemnil večer :DDDD


Bwahahahááá :D Jo, jsme dlouholetí přátelé :D

Dokud budete 소녀시대, já budu 소원

23. ledna 2013 v 21:06 | Escarlate
Víte, co je dneska, technicky zítra za den? 24. leden je v pořadí dvoutisící den od debutu Girls' Generation.
A já se rozhodla, že si to zaslouží článek.
Protože... 2000 dní bez hiatusu, sólových alb nebo změny složení *-* Myslím, že pro korejskou idolovou dívčí skupinu je to rekord. Řekněte mi jinou, která nezměnila složení a vydržela déle. Osobě mě nikdo nenapadá. Takže.... to rozhodně stojí za zmínku. Ty holky s tímhle nejspíš drží rekord a každým dnem, kdy se perou se světem laťku tohoto rekordu jenom navyšujou.

Jo.... napsala jsem, že se perou. A to... nemůžete říct, že ne.
Nebudu to tady po sté opakovat a mluvit o Dream Concertu 08, zkolabované Jessice a jiných tisíckrát rozmazaných incidentech. To nemá cenu pořád dokola omílat, stalo se.
Ale všichni musíte uznat, že neměly tu cestu na vrchol jednoduchou a vůbec, některé z nich neměly jednoduchý život jako celek. Ach ano, konkrétně teď zrovna koukám na tebe, Tiffany.


A stejně... pořád se usmívá a je veselá a šťastná. I přesto, čím vším si v životě prošla.
Stejně tak Yoona. Yoona.... ta o svojí mámě nemluví raději vůbec.

Ale.... teď bych chtěla něco vzkázat těm, co je nemají rádi, především antis. Ohohoh, škoda, že tady si to nepřečtou :D
Jaký máte důvod je tak hrozně moc nenávidět? Já.... žádný nevidím.
Jasně, že nejsou dokonalé, ale tak.... to ani vaši oppadeul.
A GG? GG jsou.... krásné, talentované, milé, starostlivé, skromné, vtipné, občas i chytré a opravdu hodné....
Tak schválně... o kolika kpop idolech víte, že darovali krev? Já vím pouze o pouhopouhých dvou skupinách. Super Junior (Shindong & Sungmin pokud se nepletu) a.... Girls' Generation. Nevěříte? Tak.... 2:45 v tomto videu:


Jak je někdo může k smrti nenávidět? Och ano, vím o těch holkách, co když byla na srazu v Praze SNSD přednáška, tak na ni šly, ale když se dostala řada na Yoonu, tak (jak později bezostyšně přiznaly) se chtěly zvednout a odejít.
Co vám ty holky udělaly? Otrávily psa? Spláchly rybičky do záchodu? Jeden... stačí mi jeden jediý pádný důvod, proč je nenávidíte.
Jsou nafoukané? Důkaz. Dejte mi důkaz a prosím něco jiného než "Tiffany je attention whore". To totiž všichni víme :DDDDDD
Neumí zpívat/tancovat? Tak to máte problémy se smyslovým vnímáním. Jistě, ne všechny zpívají jako Ailee nebo Hyorin nebo tančí jako BoA či Stephanie.... I když jako.... čirou náhodou ta pravá densink kween Girls' Generation se taky jmenuje Stephanie....

Bwahaha, už jsem zase u Tiffany :D Ale... abych pravdu řekla, tak hlavně vůči Tiff jsem ráda za těch 2000 dní. Ona se vzdala fakt všeho a čeho se nevzdala, o to přišla. Kdyby jí to nevyšlo..... ugh, ani na to pomyslet nechci.

Další směšné důvody antis.... mhm, já nevím :D
Jo, vlastně, plastiky :D Tak k tomu mi dovolte podotknout snad jen, že ano, GG plastiky s největší pravděpodobností mají (okej, věřím, že Jessica, Sunny a Yuri mají udělaný nos, Tiffany možná taky a Seohyun ty uši k hlavě asi taky zrovna nepřirostly samy od sebe). Moje otázka zní: A co má bejt? Leeteuk má plastiky, Kyuhyun má plastiky, Bom má plastiky, BEG mají plastiky, Nam Gyuri má plastiky, 41543373484 dalších má plastiky. A co má bejt? Dělá to z nich horší lidi nebo co? Já bych si taky nechala spravit nos, kdybych na to měla prachy. Nevidím na tom vůbec nic špatného. Plastiky jsou naopak pokrokové. Je to jako make-up napořád :D Takže holčičky, pokud tvrdíte, že plastiky jsou proti přírodě, tak se přestaňte malovat, barvit si vlasy a holit si nohy, protože to je vaší logikou taky proti přírodě.

Pak tady jsou asi ty skutečné důvody.
1) nuda.... uhm, get a life.
2) závist.... to je směšný důvod k nenávisti. Já jim taky závidím, ale miluju je - to se nijak nevylučuje :DDD
3) .......... co ještě.... já nevím :DD

Chápu, že se někomu nemusí líbit jejich písničky, ale kvůli tomu je nenávidět je opravdu dementní. Taky chápu, že někdo může být někomu krajně nesympatický (probůh, vždyť i já mám asi 3 nebo 4 korejské idoly, které mě fakt neuvěřitelně iritují), ale urážím je snad všude kam se podíváte? Ne. Proč? Protože mi nic neudělali.

A antis..... Po boku GG vždycky budou stát SONE.
Na nás nezapomínejte. My nenecháme GG padnout. Nikdy. Můžete se snažit sebevíc, ale.... ony zůstanou na vrcholu, ba co víc, půjdou výš. They're still on top girls.


Taeyeon, Sunny, Jessiko, Hyoyeon, Yuri, Tiffany, Yoono, Sooyoung, Seohyun, zůstaňte takové jaké jste, ať se vám daří, ať jste zdravé a šťastné. Je mi ctí vás znát, v mých žilách hrdě koluje pastelově růžová krev.
Navždy.

Tak jsem si vzpomněla, že mám blog....

10. ledna 2013 v 22:39 | Escarlate
....a taky se mi stalo něco vtipného :DDDDD

Dneska jsme v tělocviku skákaly (holky) výšku. No, já teda neskáču, ze zdravotních důvodů, tak jsem se celou hodinu vesměs ulejvala.
Pak na konci jsem se ale rozhodla, že holkám pomůžu uklidit stojany, laťku a doskočiště.
Popadla jsem laťku, že ji uklidím. No.... je celá bílá a na koncích jsou takové černé části, za které se ta laťka zachytává na stojan. A je fakt dlouhá :D A tak ji tak držím a snažím se s ní vytočit, když kolem mě protlačí dvě spolužačky Barča a Máňa jednu matraci z doskočiště a omylem mi tu laťku tak nějak nabraly. Já to nějak neřešila a pak jsem si všimla, že se druhá strana té blbé laťky sekla mezi tyčemi na šplh a.... ta čená část se zlomila :DDD
Začala jsem strašlivě panikařit a pokusila se to vyprostit, jenže Máňa pořád blokovala druhý konec tyče matrací a svou nohou. Tak já polohlasně: "Máňo!" Uhni s tou nohou! Rychle! Dělej!"
Nakonec jsem tyč vyprostila a tu zlomenou černou část nějak uhladila tak, že to nebylo moc vidět. Vypadala jenom trochu vykřivená. Barča a Máňa se málem poskládaly smíchy, protože to celé viděly.
A učitelka: "Barčo, čemu se zase smějete?"
A jenom slyším Báru jak říká Máni: "Marie! Řekni to!"
A Máňa: "Lucka zlomila tyč!!!!!"
A já: ".........." *poker face*
Učitelka se zasmála a:" Já vím, já to celé viděla!!!"
A Bára totálně vytlemená mi říká: "Ty jsi byla úplně vtipná, jak ses tvářila, taková rudá a totální panika!!!"
Všichni se začali hrozně smát tak já taky a učitelka taky :DD Tak jsem se zhroutila smíchy a učitelka pak kontrolovala, jak moc jsem to rozbila. Nakonec nad tím k mé radost i jenom mávla rukou, že se to jenom vykřivilo :D

Pak jsme se šly s holkama převlíkat a v šatně seděly Peťana a Sofie, která necvičily. A Bára říká: "To byla tak fajn hodina, fakt jsem si ji užila."
Tak jí říkám: "Jo, protože jsi nezlomila laťku."
A Péťa: "Tys zlomila laťku?????????!!!"
Sofňa: "Jakože uprostřed???"
Tak jenom říkám: "Nééé, jenom jsem ji trochu nalomila na konci."

No a smály jsme se tomu ještě tak 10 minut :DDDDD

Jinak... dneska se mi stala další super věc :)
Nechci to ale psát veřejně a tak řekněme, že moje máma vyhrála jeden důležitý soudní proces na celé čáře :D Sice mi to zničí rodinu, ale už tak je zničená, takže tohle už mě vůbec netrápí :P Moje máma je to jediné, co mě zajímá, abych pravdu řekla :D A pak ještě babička a prababička. Zbytek rodiny se může jít upřímně bodnout. Takže asi tak :P

A mhm.... pardón, že jsem tady dlouho nebyla... zaneprázdněna novým SNSD albem :DD

A.... když mě nezastihnete tady, tak na facebooku nebo na asianstyle, kdykoliv :DD

 
 

Reklama