우리 오래가자 ♥ Let's Go For a Long Time

4. august 2013 at 17:00 | Escarlate |  Kecy v kleci
Zbývá ještě asi měsíc do výročí Girls' Generation a já už začínám psát tento článek.
Proč?
Protože chci, aby byl jedinečný.
Protože si jsem jistá, že mě v průběhu těch dní ještě napadne něco víc, co bych holkám chtěla říct, a tak bude tento článek promyšlenější, než jaký bych zvládla napsat za jedno odpoledne.
Protože bude hodně těžké trumfnout ten loňský, hehe.
Protože Girls' Generation si to prostě zaslouží.


Nevím... jak začít... Snad možná... úplně od začátku.
Ale... už jsem tady psala stokrát, jak moc mi Girls' Generation změnily život, jak moc mě inspirují, jak moc mě vedou.
Bude opravdu moc těžké něco napsat a neopakovat se. Ale zkusím to.

Začnu tedy od začátku.
Nikdy bych nevěřila, že skupina může mít takovou sílu. Před Girls' Generation byla hudba prostě jenom hudba. Milovala jsem ji, to ne že ne, ale bylo to prostě jenom fajn odreágování, zabití času. Pak přišly Girls' Generation. A hudba dostala nový nádech. Mnohem... inspirativnější. Pro život.


Girls' Generation před šesti lety. Přesně. Nu, dobrá, ne přesně, ale bylo to vydáno před přesně 6 lety. 5. srpna 2007.
Asi přeskočím ty zde již stokrát omílané kecy na téma, jak hrozně moc jim nikdo nevěřil, jak hrozně moc je lidi nenáviděli a jak hrozně moc jim pak Girls' Generation dokázaly opak. To všichni už vědí. Nemá to cenu.

"Přeju si, aby to u Girls' Generation doma bylo krásnější než kdekoliv jinde, abychom si všichni užívali toho, co máme teď a abychom zůstali pozitivně naladěni." - Jessica

Girls' Generation za těch 6 let nepochybně hodně vyrostly. Do krásy. Vnější i vnitřní. A já jsem na ně tak neuvěřitelně pyšná! Připadám si pomalu jako jejich matka xD Ehm, okej, to zase ne, přecejen jsou o něco starší než já, ale... jsem na ně hrdá. Prostě a jednoduše hrdá. Dotáhly to fakt daleko, holky moje! Však jsou možná nejpopulárnější asijská dívčí skupina v historii a devatenáctá nejprodávanější dívčí skupina na světě. A to není vůbec ale vůbec špatné.

"Členky Girls' Generation jsou moje tělo. Když se jedné z nich něco stane, bolí mě to taky. Je nemožné, aby se nám děly pouze hezké věci, a tak to někdy máme těžké, ale tehdy bývám opravdu vděčná, že je mám." - Sunny

Ale to jsou jen čísla. Čísla pro mě nic neznamenají. Ono je opravdu krásné, jak daleko to dotáhly, muselo to chtít hodně a hodně odhodlání, tvrdé práce a, jak by řekl Winston Churchill, krve, slz a potu. Ale milovala bych je i bez té jejich nepopiratelné popularity. Protože fakt je nemiluju jenom proto, že jsou prostě populární a já chci jít s davem. Kdybych chtěla jít s davem, tak Girls' Generation je ta poslední věc, o které budu hrdě prohlašovat, že miluju. Docela smutné, abych pravdu řekla. Ale prostě... miluju je pro jejich hudbu, pro jejich osobnosti, pro to, co se snaží sdělit, pro jejich tvrdou práci. Oceňuju to, opravdu. Je škoda, že spousta lidí to ocenit nedokáže. Vážně.

"Je úplně jedno, jestli stojím vpředu nebo vzadu, uprostřed nebo na straně, dokud dělám to, co miluji." - Hyoyeon

Girls' Generation ušly dlouhou cestu. A doufám, že ještě dlouhou cestu ujdou. Doufám, že nikdy neskončí, že tady pro mě vždycky budou, stejně jako tady pro ně vždycky hodlám být já. Nikdy se k Vám, holky, zády neobrátím. Nikdy. Jste mou životní inspirací už tři roky. Tři roky... to jsou pro mě sakra dlouhá doba. Tolik jste mě toho naučily, v tolika věcech jste mě inspirovaly, tolikrát jste mi rozjasnily den, tolikrát jste mě rozesmály, tolikrát jste mě rozplakaly.

"Chtěla bych něco říct své mámě... I když mě opustila, nechala mě tady s osmi sestrami." - Tiffany

Je mi jasné, že jsem tak trochu ubohá, protože Vy ani nevíte, že existuju a já vám tady píšu takové eposy, ale... Mě to za to stojí, fakt že jo. Vy mi za to stojíte. Girls' Generation mi za to stojí. Těch devět úžasných mladých dam. Taeyeon. Jessica. Sunkyu. Stephanie. Hyoyeon. Yuri. Sooyoung. Yoona. Juhyun. Devět jmen, devět lidí, ale jedna duše, jedna generace. Girls' Generation.


Bavili jsme se s kamarádem, na co bychom se zeptali svých biasů, kdybychom se s nimi setkali. Řekla jsem: "Jste šťastné?" On se zeptal proč, proč se nezeptám třeba na své OTP nebo cokoliv jiného. Řekla jsem, že to je jediné, na čem mi záleží. Nebudu lhát, není mi úplně jedno, jesli je můj oblíbený pairing real; zajímá mě, jaké mezi sebou mají ve skutečnosti vztahy; zajímá mě, jestli má Jessica fakt alergii na okurky nebo jestli je prostě jenom retardovaná. Zajímá mě to, samozřejmě. Ale na konci dne stejně záleží jenom na tom, jestli jsou šťastné. Co z toho, že je můj pairing real, když by v tom vztahu byly ty dvě nešťastné? To nechci. Oh, to je to poslední co bych chtěla. A proto... proto jenom chci, aby byly šťastné. To je vše, na čem mi dooprady záleží. A ano, teď tak trochu přesvědčuju i sama sebe, neboť miluju TaeNy víc než sebe :DDD To je taky docela smutné.

"Devět zcela rozdílných lidí se stalo jediným člověkem." - Sooyoung

Doufám, že se s Vámi alespoň jednou setkám. Nemusí to být hned soukromý čajový dýchánek u mě v obýváku, on by mi stačil i koncert. A i kdyby ne... ono je to stejně jedno. Duchem jsem s Vámi pořád. A pro Vás jsem jenom jedna z mnoha. Na jednu stranu je to pro mě smutné. Ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem jedna z mnoha. Protože to znamená, že máte opravdu velký počet fanoušků a velkou podporu. Že za sebou máte deseti nebo statisíce lidí, kteří Vás podrží, když budete padat. A když spadnete, tak nespadnete samy, ale ty davy lidí spadnou s Vámi. A vždycky je lepší padat s někým, to se pak lépe škrábe zpátky na vrchol. Ale k tomu nedojde. My, SONE, Vás spadnout nenecháme. Kdybych to byla jediná, tak byste si možná pamatovaly mé jméno, můj obličej, ale... co byste z toho měly? Mít jediného fanouška... to by bylo smutné. A já nejsem hrdá jenom na Vás, Girls' Generation. Jsem neuvěřitelně hrdá i na svůj fanklub.

"My můžeme jít do zákulisí, kde se zchladíme a odpočineme si, ale fanoušci musí čekat v tom horku. Já to nemám těžké... to fanoušci." - Taeyeon

Ne, že by jiné fankluby byly nějakým způsobem horší nebo by se míň hádali, oh to SONE se taky hádají, ale... v tom fanklubu jsem doopravdy doma. Propadla jsem mu. Miluju SONE za to, co všechno pro Girls' Generation dělají.Říkáte si, že jsem psychopat? Já vím, to pro mě není žádná novinka.
Ale když... já je miluju trochu moc.
Beru je s jejich klady i zápory. Ono bez záporů by to nebylo ono. Nikdo není dokonalý, ony taky ne. Ale... přesto všechno je miluju, navzdory tomu, že občas si nad jejich chováním skoro třískám hlavu o klávesnici. No a co.
Já jenom abyste si nemysleli, že je budu fanaticky bránit a tvrdit všem, jak jsou dokonalé a bezchybné. Respektuji názory jiných a vím, že nejsou dokonalé a ani bych je takové nechtěla. Ale zase ode mě nemůžete čekat, že budu jen tiše koukat, když si každá druhá pipka bude psát na facebook status, jaké jsou ****, protože šikanují EXO, což jim řekl nějaký "velmi spolehlivý zdroj". To se opravdu zpátky držet nebudu. Možná nejsou andlíci, ale jsou jisté meze, které se nepřekračují.

"Hodněkrát jsem se se svými unnies nepohodla na nějakých drobnostech, ale tyto neshody mě toho mnoho naučily." - Seohyun

Girls' Generation tady jsou vždycky pro mě. Ony o tom neví. Ale je to tak. Už jenom tím, že jsou mi zlepšují náladu. A proto tady já budu vždycky pro ně. Stejně jako ty další statisíce SONE. Girls' Generaion + SONE = 1.
Jsme jedna duše.

"Když nám řekli: 'Ty, ty, ty a ty teď budemte tým.', všechny jsme plakaly." - Yoona

Doufám, holky moje, že si výročí užijete a že si užijete i celý následující rok. A ty roky další. Přeji Vám hlavně zdraví a štěstí a taky lásku TaeNy, slyšely jste mě správně a úspěch! Myslím, že co se tohoto týče, můžu mluvit za celý fanklub. Vždycky za Vámi budeme stát, vždycky Vás podržíme. Jednou SONE, navždy SONE.

"Myslím, že je skvělé, že skupina kamarádek jde spolu za společným snem a v průběhu si utváří spoustu úžasných vzpomínek." - Yuri

A na závěr Vám chci říct jednu poslední věc. Nechť to trvá ještě dlouho. Let's go for a long time. 우리.... 오래가자.Forever a part of pink ocean in heart.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Hanul-Mi Hanul-Mi | Web | 4. august 2013 at 21:08 | React

opravdu miluju tvoje články o SNSD, protože díky nim si uvědomuji ještě víc, jak GG miluji :)
Ale to  "nebo jestli je prostě jenom retardovaná" je tak výstižné, až ležim smíchy pod stolem :D
Mrzí mě, že SNSD neznám od debutu, že sem neprožívala jejich začátky, ale můžu být vlastně ráda, že jsem je někdy objevila a při radostných či smutných chvílích je mohu poslouchat :)

2 Kokoran-sama Kokoran-sama | Web | 6. august 2013 at 11:54 | React

Pane bože! :D Ty je vážně musíš milovat! :D ale jako fakt boží článek :D

A exotica bych doma nechtěla -_- :D mně stačím já :D to zní drsně :D každopádne Growl mě nějak moc nechytlo... je to takové... hmmm nic moc, prostě na Wolfa to nemá ♥

A B.A.P mají konečně hotový celý klip!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nikdy jsem nevěřila,  že Dae může být ještě víc sexy!!! ... Ale je! ♥ ♥ ♥ Bože, miluju je!

V pátek by to bylo boží, to mám čas!!!! :D Tak to nějak zkus zařídit a můžem se sejít :D ! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama