Rychlý review seriálů 2016 so far

26. června 2016 v 22:41 | Escarlate |  Kecy v kleci
Rok 2016 je zatím na seriály s L komunitou celkem hardcore.... a tak si neodpustím menší komentář.
SPOILERY. DUH.

ORANGE IS THE NEW BLACK
http://img.cinemablend.com/cb/e/7/3/d/c/b/ae73dcb8c5e74cf40739de356d94dd0e506bbc6e196ddf3ef6eb3ad9f95878f8c.jpg

Začnu tím, co mám teď v paměti nejčerstvější a sice čtvrtá řada OITNB. Velmi mě potěšila. A ano, jasně, dočkali jsme se jen další zdánlivě nahodilé smrti a potopení dalšího silného OTP, ale vynechám-li tuto jedinou věc, tak jsem s touto řadou spokojená. Sice mi fakt, že Alex a spol. rozsekaly toho týpka přišel trošku OOC, ale velmi mě ta storyline bavila. Možná ji mohli rozpracovat i trošku víc. Piper mě přestala po třetí řadě konečně tak nehorázně štvát a zase se u mě trošku zvedla. Gangsta with an A. A taky jak začala Alex říkat "Al", aaaaaaahhhhh. Co mě velmi potěšilo, byl flashback Maritzy, která je momentálně jedna z mých největších favoritek #Flaritza. Taky jsem moc ráda, že Aleida se dostala ven a můžeme si říct, jak super byl díl, kde se Sestra Ingalls snažila dostat k Sofii na samotku a tak kouřila cigára a baterkou zapalovala papíry? :D :D Rovněž mě nadchla Nicky, go Nicky! I když její kamarádství s Tucky, eh, z toho jsem na vážkách. Tucky je sice teďka celkem i normální postava, ale němela Donutovi (Coates) odpoštět. V tom souhlasím s Boo. Ruby Rose cameo nebylo špatné. Zápletka s Judy King mě upřímně zas tolik nezaujala, ale je to v této sérii snad jediná. Teda možná ještě Caputovy sexkapády. Vauseman byly úža, Poussoso byly úža. Z Pousseyina osudu budu mrzout ještě dlouho. A doufám, že Daya ustřelí tomu kryplovi hlavu. Zaslouží si to mimo jiné proto, co provedl Maritze. A kde je sakra ten Bennet???? Still busy trying to figure out How To Get Away With Murder???
ORPHAN BLACK

http://i1.wp.com/bitcast-a-sm.bitgravity.com/slashfilm/wp/wp-content/images/Orphan-Black-Season-3.jpg

Z rovněž čtvrté řady Orphan Black jsem neméně nadšená. I když musím uznat, že se v té storyline celkem ztrácím, asi je čas na rewatch :) Tatiana Maslany zaválela ve všech rolích, pořád nemám oblíbeného klona. Ale upřímně Mika mě až tak moc nezaujala. Na druhou stranu jsem uvítala větší prostor pro Krystal. Každopádně když oznámili, že se budou zabývat hodně minulostí Beth, tak jsem měla obavy, ale nakonec mě tato řada příjemně překvapila. A to i navzdory velmi komplikované Brightborn/Neolution storyline, ze které jsem trošku v rozpacích. Co však kompenzuje zcela všechno byl návrat Evelyne Brochu - byl zcela epický #AllHailDelphine. Možná je trochu škoda, že už se tolik nevěnujou Castor klonům a za celou řadu tam byl snad jen Ira, ale nevadí. Ovšem rozhodně bych Castor problematiku uvítala spíš než Felixovu ztracenou sestru. Mám ráda Felixe, ale Adele teda ne :D Kdo jako vždy tuto řadu zcela válel byl Donnie. Spokojenost.


PERSON OF INTEREST

https://lh3.googleusercontent.com/QXfPnVhKxZ-40uwmBp-Y_taM-U9v0rHGB6EvFcCFlXPxO3-6kQ69RDwd8xbeTCWVl_4=w1264

POI odvysílalo poslední díl. Byla jsem z toho konce taková rozporuplná. Asi navždy budu mrzout, že zabili Root. Ale aspoň teda zemřela smysluplně a ne úplně random jak Lexa (The 100 tu na seznam nebudu dávat, protože to by byl šílený rant na JRota a Bellarke :D a navíc jsem to stejně nedokoukala). Navíc fakt, že transcendovala do Stroje to trochu vykompenzoval, protože mám pocit, jako by s náma stále byla :3 Upřímně finále tohoto seriálu přežilo mnohem víc postav, než jsem čekala. Myslela jsem, že přežije jen Bear a Fusco (protože nám slíbili, že psovi neublíží a někdo se o Beara musí postarat, že jo :D). Nakonec mé srdce zaplesalo, když si Beara odvedla Shaw a moc se mi líbil i náznak skutečnosti, že Shaw bude pokračovat v misích. Nebudu lhát, mrzí mě, že Shaw přežila a Root ne. Podle mě měly umřít obě spolu, nebo ani jedna. *shrug* Velmi mě překvapilo, že Harold přežil. Good for him. Měl radši přežít John. No offence :D Škoda, že show musela skončit tak náhle a jen ve 13 dílech. Škoda, že jediné pořádné Shoot momenty byly jen simulace. Ale nevadí. Seriál to byl pořád skvělý.


SUPERGIRL
http://www.manic-expression.com/wp-content/uploads/2016/04/Cast-Wallpaper-supergirl-2015-tv-series-38652517-1280-720.jpg

Jeden ze dvou nováčků seznamu. Je to takové hloupoučké, ale moc mě to bavilo a už se těším na další řadu. Né, vůbec ne proto, že mám největší crush na Melissu Benoist. Možná trochu. Ale všechny characters mám moc ráda, ani nevím, koho s kým shippovat. Nejvíc ale zbožňuju Kalex, protože ty jsou úplně #familygoals. Kara je skvělý typ superhrdiny, či snad spíše superhrdinky, je takový nevšední. Vyjímečně taky hrdina, který netrpí depresemi a temnými komplexy. Kara má své trable, ale vždycky je optimistická a usměvavá a proto je tak šíleně sympatická. A jak roztomilá byla s Adamem! Shippuju ji s Adamem víc jak s Jamesem, ale to jen proto, že Adama hraje Melissy skutečný manžel a ti jsou zase pro změnu #relationshipgoals. Každopádně na relax parádní seriál.


FAKING IT

http://tvseriesfinale.com/wp-content/uploads/2016/02/fakingit06.png

Nečekané zrušení Faking It bylo mrzuté. Štve mě, asi jako všechny, že se o ukončení seriálu rozhodlo na poslední chvíli a v momentě, kdy bylo vše v plném proudu. Jasně, ten seriál je fakt na hlavu, ale fajn odreágovačka, když to člověk dokáže nebrat vážně. Navíc skvělé zastoupení! I mean... intersex postava??!! Který jiný seriál má mezi hlavními postavami někoho, kdo se narodil jako intersex? Za tohle rozhodně plusové body. Mrzí mě, že jsme neměli šanci vidět Karmy spolu. Mrzí mě, že jsme neměli šanci se dozvědět, jak to dopadlo s hottie douchefacem a Lauren, s Shanem a Noahem. Kam se poděla Reagan, kam se poděl Duke.... co Feeliver? Co Amyna máma a Laurenin táta? A co rodiče Karmy a jejich polyamory relationship? Všechny tyhle nezodpovězené otázky, argh. Je milé, že nám producenti napsali dopis, kde vypsali, jak by se storyline odehrávala dál, ale... není to ono. Škoda.


WYNONNA EARP


Tohle je jako Lost Girl. Ale 100x lacinější. A to jsem si myslela, že nic víc cheap a cheesy než Lost Girl být nemůže :D Hloupý seriál s efekty, které někdo splácal v malování. Ale WayHaught je prostě tak boží ship, že jsem se do toho pustila. A i když vůbec nerozumím storyline a všichni chlapi mají hrozně odpudivé vousy, tak mě to celkem baví. Hlavně má tento seriál skvělý cast, který komunikuje s fanoušky na social medias a já můžu hrdě prohlásit, že Dominique Provost-Chalkley mě asi 5 minut followovala na twitteru. Pak mi zase dala unfollow, ale whatever, screenshot jako důkaz mám a ona i Kat Barrell mi napsaly na twitter i instagram, suck it bitches. Nedivím se, že se tento seriál moc nechytl, ale já se vždy těšila v sobotu na nový díl ("Prosím ať je tam tenhle týden WayHaught, prosím ať je tam WayHaught!" :D). A taky můžeme si promluvit o tom, jak je tohle jediný seriál, ve kterém nosí lesby neprůstřelné vesty? I mean.... Emily Andras, you bish, I see what you did there, well played.


DALŠÍ SERIÁLY, KTERÉ MĚLY LETOS SEASON FINALE, ALE O KTERÝCH SE MI NECHCE PSÁT, protože jsem nemocná a chce se mi spát a tohle tejkuje forever:
iZombie
Once Upon a Time
How To Get Away With Murder
Grey's Anatomy

všechny čtyři jsou boží, všechny doporučuju :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 27. června 2016 v 11:30 | Reagovat

tak aspoň dva seriály máme společný a o těch se Ti zrovna nechce psát :D :D

2 Dorothysaw Dorothysaw | E-mail | 18. července 2017 v 22:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

3 Dorothysaw Dorothysaw | E-mail | 19. července 2017 v 3:33 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

4 Arleneengiz Arleneengiz | E-mail | 22. července 2017 v 4:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 Arleneengiz Arleneengiz | E-mail | 22. července 2017 v 18:48 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

6 WriteEssay WriteEssay | E-mail | Web | 25. července 2017 v 13:28 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

7 FlossieHaima FlossieHaima | E-mail | 25. července 2017 v 19:09 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

8 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 21:03 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

9 Leeannrow Leeannrow | E-mail | 11. srpna 2017 v 15:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

10 Avito777mn Avito777mn | E-mail | 16. srpna 2017 v 3:46 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито авто +с пробегом
пакет турбо продажа +на авито
подавать объявления авито бесплатно без регистрации
авито спб бесплатные объявления авто +с пробегом
авито ру бесплатные

11 DannyNob DannyNob | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 0:04 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Larrywef Larrywef | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 23:16 | Reagovat

http://www.cetpiforum.org/component/k2/itemlist/user/346398  боги египта сериал смотреть онлайн хорошем качестве   фильм бесплатно фильм 2017 скачать фильм 360  http://www.debinnenkomst.nl/component/k2/itemlist/user/1348

13 Avito321Tus Avito321Tus | E-mail | 28. září 2017 v 19:41 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

можно ли на авито восстановить аккаунт по номеру телефона в
кто то удалил аккаунт на авито
разместила объявление на авито сняли деньги с карты
дам деньги на авито
как восстановить аккаунт в авито по номеру

14 Alinkavew Alinkavew | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 6:09 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Привет люди добрые.
Не очень давно у меня были серьезные траблы в связи с отсутствием постоянного заработка денег.
Я молодая студентка однако подцепить себе богатого папика особо нету желания. Стала искать способ заработка денег в нете и наткнулась на один интересный веб сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>на сайт</a>

Весь процесс сводится к тому, что мне нужно создавать описание адалт видео клипов и за это мне платят деньги. Это абсолютно легальный сайт и отзывы о нем весьма позитивные.
Захотела и себе попробовать, прошла проверку (необходимо написать на проверку 5 описаний и модератор их перепроверив дает добро на работу).
Оплата на первых порах была не очень впечатляющей - выплачивали по 8 рублей за каждый новый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я сначала вышла на 10 рубликов за новость - описав более двухсот видео, а на сегодняшний день уже получаю по 12 рубасиков так как вышла на рубеж в 3000 клипов <a href=https://incest-home-video.ru/2015/09/28/grannies-and-teens-naughty-lesbian-sex-compilation.html>сисястые мамки лезбиянки</a>
...
Что самое интересное и к чему я стремлюсь - это сделать описание более пяти тысяч новостей и стать модератором на этом сайте с уже определенной заработной платой и премиальными...
Выплаты проводятся постоянно после написания пятидесяти клипов <a href=https://incest-home-video.ru/mamy/1907-young-man-fucks-hot-busty-granny.html>ролевые игры мама сын</a>
, потому об этом беспокоиться не нужно...
Свои 500-700 рубчиков в сутки я зарабатываю стабильно и мне покуда хватает на собственные нужды...
Если есть желание - регистрируйтесь. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Всем хорошего дня!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama