Srpen 2015

Something that needs to be said #8yearswithsnsd #8yearswithjessicajung

4. srpna 2015 v 22:56 | Escarlate |  Kecy v kleci
Celkem se směju, protože poslední 3 roky jsem tyhle články psala týdny předem a dávala si fakt záležet.
A každý z nich byl zveřejněn přesně 4. srpna 17:00.
No... tak tenhel holt nebude, protože je 4. srpna 22:37 a já tohle akorát začala psát.

V mojí hlavě už nemá moc smysl snažit se "trumfnout" ty články předchozí. Protože jasně, psala jsem tam strašně krásné a dojemné věci (bullshit), ale k čemu. Přečetlo si to pár lidí, řeklo si: "Jé, to je pěkné, jak je má ráda." a tím to haslo.
A mě teď postupem času dochází, že na těch článcích vůbec, ale vůbec nezáleží.
Stejně to nikdo nečte :D

Ale to není pointa. Jde mi o to, že proč se opakovat v tom, co říkám každý rok. Důležité je si prostě vzpomenout a pomyslet. "Ach, jsem jim vděčná za tohle a tohle. Jsem ráda, že jsou tak daleko." Tiše je sám pro sebe ocenit a jít dál.
Proč? Miluju je přece po celý rok, nejen 5. srpna :)
A o tom to je.

Není třeba psát rozsáhlé slohy, není třeba dávat to najevo, stačí, když z toho mám dobrý pocit já, nebo kdokoliv jiný, vnitřně. Což, myslím si, celkem mám. Akorát jsem si pustila Catch Me If You Can a... Holky jsou pořád, i po těch 8 dlouhých a strastiplných letech (s tím loňským strastiplnějším než ty předchozí), setsakramentsky dobré.
Heh, právě mi došlo... 8 dívek... 8 let. Trochu mě mrzí, že se nedočkáme 9. výročí s 9 děvčaty.

Ale vnitřně mě uklidňuje, že děvčata jsou pořád královny k-popového nebe a zároveň si vede i Jessica poměrně výtečně. Vypadá šťastná. Tak doufám, že i doopravdy je, protože na konci dne je to to jediné, na čem záleží. Hádám, ji mrzí, že to tak dopadlo, hádám to mrzí i ostatní členky a samozřejmě fanoušky. Ale čas hojí všechny rány a my jsme teď tady, slavíme osmý rok na výslunní.

Znám GG od doby, kdy slavily své výročí třetí. Je to šílené. 5 let. Většina z těch 5 let, co jsem s nima strávila byla super a myslím, že holky hodně potlačovaly moji schizoidní stránku. Myslím, že už jsem v některém z těch předchozích výročních článků zmiňovala, že díky nim jsem toho dost "cítila". Což je pro mě dost atypické. Hah, teď jsem si všimla, že tématem týdne jsou "Emoce a jiné nesmysly". Jsem schizoid. Moje pocity stojí za starou belu. Ovšem Girls' Generation je ve mě dokážou vyvolat. A za to si zaslouží můj vděk. Byly a jsou mi lékem. Myslím, že kdybych je neměla, střední škola by ze mě vypěstovala úplného socipata (takhle jsem skončila jen s "lehkým" SPD).

Možná mi i zachránily život. Kdo ví?
Tak jako tak.... přeji krásné výročí, děvčata, nechť vás čeká ještě mnoho let na scéně.

#8YearsWithSNSD
#8YearsWithJessicaJung

Jigeumeun....