Červenec 2015

quick update

7. července 2015 v 21:12 | Escarlate |  Kecy v kleci
mě se tohle ani nechce formátovat a nechce se mi psát nějak hezky, takže... deal with it, biatches.
mám dneska moc super náladu, protože
1) GG COMEBACK!
2) nový díl carmilly
3) nový díl pretty little liars
4) nový otitulkovaný díl trmd

takže.... teď rychlý update o životě :D

žiju? jo :D
ale byly zkoušky a pak jsem se stěhovala zpátky domů na prázdniny a nějak nebyl čas. co škola? nic spešl. pořád ještě nemám druhák 100% jistý, ale tak... 99% určitě :D :D tak jako snad se všechno úplně moc nepo....kazí.

o co se zajímám?

no, odvysílaly se třetí série orphan black a orange is the new black, na což se chystám někdy v tomhle miléniu napsat semhle recenze, protože obojí mne velmi, ale kurevsky (not even sorry) velmi nadchlo.

koukala jsem ještě na chirurgy, no, calzona a japril zklámání, boo. a teď koukám na pll ("teď" už přes rok, ale jakože se to vysílá) a můžu jen říct že miley cyrus sara harvey mě fakt vytáčí? to nemůže mít emily prostě kamarády?

taky pořád frčím na carmille. zmiňovala jsem to? tuším jsem to psala v novoročním článku, že jsem změnila fandom, ale už jsem nezmiňovala, kam jsem konvertovala :D no, ke carmille. to je upírská gotická novela o 25 let starší než drákula na jejíž motivy vznikla absolutně boží web series.

takže teď místo taeyeon stalkuju hlavně elise bauman, natashu negovanlis, kaitlyn alexander a sharon belle. my god, jsou to bohyně.

novinka na které jsem začala frčet relativně nedávno je pak filipínské drama the rich man's daughter. RHIAN RAMOS JE ZATRACENÁ BOHYNĚ!!!!!!!!!! moje asi největší celebrity crush at the moment.

jo a hodně jsem začala koukat na filmy.

co se týče k-popu.... MAMAMOO ♥♥♥♥
ty mě posledním comebackem dostaly, a to k-pop už mimo skupiny, které mám ráda nesleduju. na tohle mv jsem ale klikla náhodou a změnilo mi to..... týden :D :D

jinak hayley kiyoko - girls like girls. boží song a video :3333

jo a taky furt pařím dragon age 2.

adios!

CARMILLA SPAAAM

A RHIAN RAMOS. největší cutie téhle planety, ughhhh. miluju ji.


jdu si pustit trmd, bye a sorry za tenhle binec článek

"Lemon soju, tequilla & mojito"

7. července 2015 v 20:41 | Escarlate |  SNSD vids
Prostě.... tu jen postnu to California Gurls.... bez tolika cukrové vaty a šlehačky. Protože..... jsou to pořád bohyně. A já pořád žiju jen tak báj de vej.