Duben 2015

9 seriálových postav, které v mé hlavě nemají konkurenci

30. dubna 2015 v 16:19 | Escarlate |  Kecy v kleci
1) CHUCK BASS (Gossip Girl)


Chuck, Blair a Georgina byly jediné postavy, které mě v Gossip Girl zajímaly, upřímně. Nevím, čím přesně to bylo, jestli jeho hlasem, pohledem, tím super vztahem s Blair nebo jen mou slabostí pro parchanty, ale prostě si mě získal.

2) KATHERINE PIERCE (The Vampire Diaries)


Co jsem se dozvěděla, že Nina Dobrev odchází se seriálu, přestala jsem na TVD koukat a nevim, jestli se k tomu vrátím. Upřímně Elena je mi absoutně šumák, ale opravdu jsem doufala, že se nějak vrátí Katherine (v TVD není nikdo mrtvý permanentně). Ovšem odchod Niny znamená, že Katherine zůstane vcucnutá v temnotě. Což je, myslím, škoda, ponevadž pro mě byla rozhodně nejzajímavější postavou v seriálu.

3) PHOEBE BUFFAY (Friends)


Phoebe je moje nejoblíbenější z Přátel a podle mě si zaslouží víc uznání. Rozhodně mi přijde nejvíc "zvláštní" a pro mě je z postav nejvíc zajímavá, protože vždy udělala něco, co jsem nečekala. Třeba si změnila jméno na Princezna Consuela Bananahamock. How random is dat, huh.

4) TEMPERANCE BRENNAN (Bones)


Miluju Temperance. Možná proto, že mi je v tolika ohledech tak podobná. Až na to, že je očividně mnohem chytřejší. Ale obě máme většinou emocionální cítění level čajová lžička. Napjatě očekávám, jestli odklepnou sérii jedenáct, nebo ji smetou ze stolu.

5) KIRK GLEASON (Gilmore Girls)


Jasně, Rory, Lorelai a jejich chlapci byli super, ale mám pocit, že mnohem zajímavější postavy byly ty vedlejší. Hlavně Kirk a paní Kimová. Taky jsem velký fanda Paris a Emily. Ale Kirk.... taky rozhodně zaslouží víc recognition.

6) WILLOW ROSENBERG (Buffy the Vampire Slayer)


Upřímně... Willow dost možná vede můj seznam. On není veden v nějakém spešl pořadí, je to náhodné, ale Willow.... to je prostě... TAK dokonalá postava. Taková široká škála stránek, co předvedla.... Naivní nevinný nerd Willow, oddaná kamarádka Willow, sebevědomá Willow, magií pohlcená Willow, Dark Willow, ... Jo, souhlasím s Alyson Hannigan, že tohle byla její životní role. Druhé místo v Buffy má pak Spike. Duuuuh. A třetí Anya, protože je dokonalá :D

7) HELENA (Orphan Black)


Helena. Oh, Helena. Tatiana Maslany září ve všech rolích, ovšem Helena je prostě dokonalá. V tomhle listě jí z Orphan Black šlapou na paty jen Alison a Felix. Ano, já vím, NE COSIMA????!!! :OOO Cosima je dokonalá, samozřejmě. Ale to je právě ono. Cosimu samozřejmě miluji, ale Helena jakožto nejroztomilejší sériový zabiják prostě NEMÁ konkurenci.

8) Mona Vanderwaal (Pretty Little Liars)


Myslím, že se tenhle list mění v seznam psychopatů. Ahem. Ale prostě Mona. Oh, Mona. V PLL je spousta velmi zajímavých postav. Ale zdaleka nikdo, snad jen možná Alison, není tak komplexní jako Mona. A já si stejně myslím, že je možná pořád A. Nebo Ezra. Mona je toho rozhodně schopná.

9) JENNY SCHECTER (The L Word)


Ano, zakončeme to největším psychopatem všech psychopatů. Hmmm... Vlastně ne Willow, ale Jenny je pro mě asi nejvíc epic postava z tohohle listu. Miluju ji. Jenny nebyla zlá. Jen.... vyhrocená. Velmi složitá a jako osobnost opravdu zajímavá. Jakože... wow, smekám před Miou, že tohle zvládala hrát celých šest let. Klobouček, holka. Tleskám. Excelentní.

Honorable mentions: Christina Yang (Grey's Anatomy), Cassidy "Beaver" Casablancas (Veronica Mars), Stacy Barrett (Drop Dead Diva), Cole Turner (Charmed), Greg House (House MD), Sheldon Cooper (The Big Bang Theory), Barney Stinson (How I Met Your Mother)

Tak jo, tohle byl můj mini seznam, který jsem si napsala, protože se očividně nudím. Kldině, pokud si to někde přečte, mi můžete napsat, jaké postavy byste třeba vybrali vy ;) *snaha zapojovat imaginární neviditelné potenciální čtenáře*