"Who's Beyoncé?" - Glee finále a proč jsem chtěla hodit notebook z okna.

22. března 2015 v 13:29 | Escarlate |  Kecy v kleci
DÍKY TI DOBROTIVÝ BOŽE, ŽES NÁS KONEČNĚ UŠETŘIL A NADĚLIL GLEE POSLEDNÍ EPIZODU.


Obsahuje spoilery.Ani jste nevěděli, že koukám na Glee, co? No, ono já na to nekoukala, možná občas jsem něco zahlídla v TV, ale nebyla jsem pravidelný divák. Inu, když jsem se dozvěděla, že za pár měsíců bude šlus, rozhodla jsem se na tenhle super populání seriál podívat.

Brala jsem to s nadhledem, protože jsem věděla, že je to trochu.... jednorozměrné a silně nereálné. Ale zalíbilo se mi to. První tři série jsem celkem zhltla. Samozřejmě jsem předem věděla o Corym, takže toho jsem se hrozně bála už dopředu. A taky jsem to na seriálu pocítila.

Mimohodem, nesnáším v tom seriálu tak 70 % postav. Neměla jsem ráda Rachel, Willa, Sama, Meredes, Artieho a BRUTÁLNĚ NESNÁŠÍM KURTA. Tak, řekla jsem to.

Koho naopak miluju jsou Brittany, Santana (nejsem biased... moc.... jsem :D), Blaine, Quinn, Puck, Tina, Mike, Becky.


Můžete mi říct, který kretén vymyslel, že tam pak ve čtvrté sérii nacpou tucet a půl nových postav, které NIKOHO nezajímají, udělají z nich main cast a zbytek šoupnout do pozadí, jen aby se těch samých herců a postav mohli na konci páté série zase zbavit a nacpat tam nějaké zcela new random lidi, kteří zajímají 0% diváků????
A proč všechny ty zajímavé postavy vůbec nevyužili??? (Kate Hudson, SJ Parker)

Tím to absolutně zkazili.

Ale já se chtěla vyjádřit hlavně k tomu finále.
Ještě než k tomu dojdu, nechte mě se vykecat na téma, jak Kurt kazí všechny Brittana scény. Proč měl kecy ohledně jejich proposal? Nemohl držet hubu? A dvojitá svatba??? Grrrrrrr :D Producenti... I hate you.

Whateves. K tomu finále :D :D

..... chjóóó.... Já chápu, že Finchel nemůžou být, samozřejmě, ale JESSIE ST. ASS??? Tu postavu nesnáším možná ještě 100x víc jak Kurta a to je co říct. Ugh. Rachel má na víc. Mnohem. I Faberry by bylo lepší zakončení! :D

TARTIE???? Proč je to Tina a Artie, kteří spolu 5 let nic neměli a ne Tina a Mike, kteří byli očividně hlava nad patama v lásce? Kde vůbec JE Mike?

Quick????
KDE JSOU KURDE QUINN A PUCK??!!!! Přísahám... ti dva.... měli sice nějaké finále, ale skončili spolu nadobro? A co Beth? Stýkají se s ní? Ta příběhová linie zůstala naprosto nevyužitá.

Fakt, že Unholy Trinity se v celém finále objevily asi na 10 sekund...... jsem mrzout. Fakt, že jo. Jsem oficálně zklamaná. Ale hádám, Brittana dostala svůj prostor u svatby. Aspoň... něco.... chjóóó.

Nějaký konec, se kterým jsem spokojená? Well... vlastně Brittana :D I když nebyly ve finále :( To je asi tak vše. :D Ale jo, jsem celkem ráda, že jsou i Klaine together. Sice Kurta fakt nemám ráda, ale Blaine ho miluje a když je happy Blaine, jsem happy i já, páč Blaine is love :D

Každopádně děkuji, že seriál už skončil. Další díl bych už asi nedala.

Přihazuji mé 2 oblíbené písničky, které zpívá celá parta. A náhodou jsou to i Glee original songs, haha

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama