Leden 2014

Retro okénko aneb hudební návrat do dětství

24. ledna 2014 v 18:16 | Escarlate |  Kecy v kleci
Ty doby, kdy nebyla žádná Lady Gaga, žádná Katy Perry, žádná Rihanna, žádný Justin Bieber, žádní One Direction a žádná Miley Cyrus.
Vzpomínáte?
Já ano. A že ty doby byly skvělé! Osobně považuji první polovinu prvního desetiletí třetího milénia, čili léta 2000-2005 za jednu z nejlepších hudebních etap. Možná je to tím, že jsem v té době byla opravdu ještě dítě, ale vlastně spoustu těch hitů si ráda poslechnu i teď, jsou pro mě asi už nesmrtelné...

Ohnivé srdce - Glosa #2

8. ledna 2014 v 15:12 | Escarlate |  Kecy v kleci
Už je to opravdu dlouhé od mé první a poslední glosy na tomto blogu. Pamatuje někdo na Švédskou trojku?
Berte tohle jako.... něco.... velmi.... podobného. Ahem. Klikejte na vlastní nebezpečí! Autorka glosy nebere zodpovědnost za veškeré ujmy na zdraví či trvalé následky v podobě poruch jako dyslexie po přečtení tohoto příběhu. Taky neručím za možné deprese a potřebu skočit z okna.
Identita autorky zůstane z... důvodu slušného vychování utajena. Veškerá práva na povídku však patří jí, mě patří pouze barevně odlišený text.

Han Chae Ah aneb call me gay but... fuck.

6. ledna 2014 v 19:27 | Escarlate |  Random koreans
Ano ano, objevila jsem novou herečku, nad kterou se můžu uslintat.
Han Chae Ah se narodila téměř před třiceti lety (21.3.1984) v Jižní Koreji, v Soulu.

Je především seriálovou herečkou a jejími nejznámějšími rolemi jsou hlavní role v akčním futuristickém fantasy z roku 2012 Hero, role dívky Ueno Rie v dramatu Bridal Mask, které se pro změnu odehrává v minulosti - za japonské okupace Jižní Koreje - či "vedlejšáky" v dramatech All About My Romance (ke kterému nazpívala OST božská Tiffany Hwang) a Ohlala Couple.

Momentálně září (alespoň v mých očích) po boku dokonalé ženské s úděsnými vlasy Yoon Eun Hye a jedinečným Yonghwičem Jung Yong Hwou a nějakého chlapa, jehož jméno si nepamatuju, v dramatu Marry Him If You Dare.


Nejprve to vypadalo, že z ní bude celkem mrška, ale nakonec to vůbec není ta "typická sviňa, co chce rozbít vztah hlavní hrdince".
Je už od samotného začátku celkem jasné, že skončí s Yonghwou... Nebo teda... JÁ DOUFÁM. Ještě jsem to nedokoukala... Ale doufám v to, upřímně v to doufám.


Hezký nový rok všem... pozdě ale přece ... a můj pokoj!

3. ledna 2014 v 13:19 | Escarlate |  Kecy v kleci
Pardon pardon pardon....
Ale šťastný nový rok všem (už můžu přát jen ten s malým N :DD)!!! Doufám, že bude fajn :) Fakt... v to doufám... :DD Hodilo by se mi to :D POkud možno lepší než 2013, i když... stalo se mi v roce 2013 pár neuvěřitelně skvělých věcí :) Nebudu to rozebírat... to je moje věc :PPPPPP Ale potřebuju rok 2014 prostě lepší :DD
Nějaká hezká předsevzetíčka máte? Já jedno. Omezit facebook a v důsledku toho víc spát. :D Tak snad to vyjde. :D Spíš asi ne :D