6 západních songů, co mě inspirují

5. října 2013 v 19:17 | Escarlate |  videoklipy
Poslední dobou nějak často poslouchám americké písničky, začíná mě to děsit :D
A rozhodla jsem se, že ty, které mám opravdu ráda, především co se textu nebo videoklipu týče, sem hodím ^^


Začnu důvod, proč jsem tento článek pojmenovala "západních" a ne "amerických". Moje nejoblíbenější zpěvačka ze západu je totiž nepochybně Avril Lavigne. A myslím, že přestože je tenhle konkrétní song OST k Eragonovi, tak si myslím, že se velmi povedl... takže v tomto výběru si rozhodně zaslouží místo.
AVRIL LAVIGNE - KEEP HOLDING ON

Další na seznamu je zpěvačka, kterou mám celkem ráda, byť to není moje favoritka. Její Roar je náhodou moc fajn, i když zrovna to do tohoto seznamu nepatří. U tohoto songu se mi velmi líbí hlavně videoklip. Velice povedené.
KATY PERRY - FIREWORK

Ještě před tím, než se Miley Cyrus začala houpat nahá na koulích a olizovat kladiva produkovala více než dobrou hudbou. Někde mezi tou malou Hannou Montanou a tou polosvlečenou krátkovlasou blondýnou byla její hudba opravdu parádní a tento song je rozhodně velmi inspirativní. A je úplně jedno, že to je OST k Hannah Montana: The Movie.
MILEY CYRUS - THE CLIMB

Přejdeme k ženě, která je podobně šílená jako Miley Cyrus poslední rok, ale i přesto je schopna vyprodukovat nějakou hodně dobrou hudbu. Přestože chápu, proč ji spousta lidí nemá rádo, troufám si tvrdit, že nikdy neslyšely ani polovinu jejích písniček. Zabalili to u Stupid Hoe, předpokládám. Taky bych to udělala, kdybych tenhle song neznala ještě před Stupid Hoe. Přestože Nicki použila pro tuto píseň hlášky Marilyn Monroe, zaslouží si tu tento song být.
"If you can't handle me at my worst, you sure as hell don't deserve me at my best." - Marilyn Monroe
NICKI MINAJ - MARILYN MONROE

A máme tady song věnovaný čtyřprocentním. Upřímně, ten song sám o sobě není zase tak dobrý, ale ten text má celkem k zamyšlení poselství. Nejvíc mě vždycky dostává: Have you read the YouTube comments lately?
"Man, that's gay" gets dropped on the daily.
Pravda a smutná.
Každopádně...
MACKLEMORE & RYAN LEWIS - SAME LOVE

Přestože toto není žebříček a tyto songy jsou v náhodném pořadí, na závěr přihazuji píseň, která je pro mě absolutním vítězem v kategorii inspirativních songů.
Myslím, že ten song mluví sam za sebe, takže bez delšího vykecávání...
CHRISTINA AGUILERA - BEAUTIFUL
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 6. října 2013 v 10:44 | Reagovat

z těchto se mi líbí především Firework a The Climb, ale všechny jsou moc super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama