Dating Agency: Cyrano

11. srpna 2013 v 19:11 | Escarlate
Anglický název: DATING AGENCY: CYRANO
Původní název:연애조작단; 시라노/ Yeonaejojakdan; Sirano
Národnost: Korejská
Žánr: Romance, komedie
Epizod: 16
Rok: 2013
Mé hodnocení: 8,5/10Gong Min Young je mladá, veselá žena, toužící po romantice. Pracuje pro seznamku a pro lásku dvou lidí by udělala cokoliv. Jednou, aby dala jeden pár dohromady, poruší pravidla a dostane vyhazov. A aby toho nebylo málo, její "tajná akce" je zmařena konkurenční agenturou Cyrano. Cyrano je taková řekněme trochu víc hardcore seznamka. Klient si je najme, řekne jim, koho chce sbalit a agentura mu více či méně pomůže srdce jeho lásky získat.
Šéf agentury Cyrano, po uši zadlužený Seo Byung Hoon s podivnou minulostí, nabídne Min Young práci u nich a Min Young přijímá. Seznamuje se i se zbytkem týmu, milým středoškolákem Ah Rangem a málomluvným a na první pohled bezcitným Moo Jinem. Min Young se nejprve techniky agentury vůbec nezamlouvají, Byung Hoona pomalu nemůže vystát, a tak se snaží vzít věci do vlastních rukou. Selhává a postupně začíná chápat, že kluci z Cyrana opravdu vědí, co dělají.
Min Young se také seznamuje s majitelem restaurace, jež stojí hned vedle starého divadla, ve kterém má Cyrano ústřednu. Master, jak si onen majitel nechává říkat, je od pohledu sympaťák a Min Young se mu od samého začátku líbí. Min Young ho ale bere spíš jako kamaráda, protože ať už se jí to líbí nebo ne, táhne jí to k arogantnímu šéfovi Byung Hoonovi, jehož bývalá láska se motá kolem. A Master má tajemství…Aano, aaano, všichni víte, proč jsem se na tohle podívala, že? Hahaha… Ale nakonec se z toho vyklubalo fakt dobré drama a nebavilo mě jen kvůli Sooyoung ^__^

Kdo viděl film Cyrano Agency s nám asi nejznámější Park Shin Hye, tak ten určitě ví, o čem celé toto drama bylo. Já ten film viděla, a obě Cyrano agentury fungují úplně stejně. A teda… hned první klient mě úplně dostal. Jeho tajnou lásku totiž ztvárnila Kanginova ex princezna Jae Shin Lee Yoon Ji. A že já tu ženskou žeru! Jejich zápletka byla tak neuvěřitelně rozkošná!

Stejně tak love story číslo dvě, kde si agenturu najal zpěvák Ray (Lay? xD)… No, teda, on to byl ve skutečnosti Taemin, haha.

Klientem číslo tři bych masochistický pekař, který se zamiloval do konkurentky kuchařky, která byla dost od rány. Tu ženskou jsem taky mohla, mhmmm *--*

Čtvrtým klientem byla konečně dívka. Ta ovšem nechtěla po agentuře dohodit vztah. Ta po agentuře chtěla pouze naučit jak vycházet s chlapci. Musím říct, že mě zprvu dost děsila, haha, vypadala jak postavička z hororu, ale za to jedině dva palce nahoru!!

Pátým klientem byla Moo Jinova babička. Ta ale chtěla dát dohromady jednu sestřičku s jedním hasičem. To byla taky milá love story, stejně jako všechny, hehe.

Kdo byl posledním, šestým klientem agentury vám neprozradím, hehe ^^ na to se budete muset podívat sami a nebo si to vygooglujte.

Každopádně poslední asi 3-4 díly tam bylo docela rušno. A že to vždycky odnesou členky SNSD… (narážka na Wild Romance, kde se stalo totéž… kdo z vás ví, co se stalo ve WR? :D)…

Hlavní pár, Min Young a Byung Hoona jsem shippovala až do nebe, haha. Master mi upřímně neuvěřitelně lezl na nervy. Stejně tak mi na nervy lezla Byung Hoonova ex. Jako… nebylo to tak, že bych ji chtěla uškrtit nebo tak, jenom… Vystřihnout z toho seriálu.

No… přejdu k hercům. Byung Hoona si zahrál Lee Jong Hyuk. Ten… chlap… má… tak… odpudivé rty. -.-" chuděra Sooyoung xDDD Ale jinak se mi líbil. Je to dobrý herec, roli arogantního zabedněnce sehrál skvěle, haha. Má hezké oči. A musí říct, že se Sooyoung spolu byli dokonalí!!! To teda sakra!!! Jejich scény jsem milovala!

Což mě přivádí k lásce mého života (nebo spíš jedné z devíti xD) Choi Sooyoung alias Min Young. *-----* Mám z toho dramatu pár stovek printscreenů, protože kdykoliv byla Syong na scéně jsem mačkala "P" do zblbnutí, až mi to pak začalo blbnout :DD Za odměnu mám pár hezký screenů ovšem… a pár derpů taky xDD Hrozně se mi líbilo, jak jí tam oblíkali, skoro celou dobu jsem jí pročuměla na nohy, lol. Mhm a jak natáčela to drama a nosila ty vlasy takové i v reálu, tak jsem se vztekala, že jí to nesluší, ale v tom dramatu se mi to nějak zalíbilo :D Hlavně když má culík *---* Strašlivě jsem se do Syong zbláznila. Překvapivě. Ona je ale skvělá herečka. Ale po jejím výkonu ve The 3rd Hospital už mě asi nic nepřekvapí. I když tam umírala xDDD prostě… Choi Sooyoung ♥♥♥

Poté Master v podání Lee Chun Heea. Jediné plus -> je hezčí než Lee Jong Hyuk. Ale ugh… jeho postava mě iritovala. Ale jako herec je dobrý :) To se zase musí nechat. Nějak nevím, co k němu napsat… Nevím… Neslaný nemastný.

Koho jsem ale mohla byli Ah Rang alias Jo Yoon Woo a Moo Jin alias Hong Jong Hyun. Ah Rang byl takové sluníčko, rozjasnil drama a Moo Jin mě taky moc bavil. Jeho love story udělala z robota člověka. Haha, to bylo cute ^^

S tímhle dramatem jsem na výsost spokojená. OST nazpívala dokonalá Jessica Jung, takže s tím také nemůžu být spokojenější! Haha! Ale i ostatní songy byly super!

Drama vřele doporučuji! Nudit se nebudete :)


Cast:
Lee Jong Hyuk / Seo Byung Hoon

Choi Soo Young / Gong Min Young

Hong Jong Hyun / Moo Jin

Jo Yoon Woo / Ah Rang

Lee Chun Hee / Cha Seung Pyo (Master)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama