Vampire Prosecutor

18. června 2013 v 19:46 | Escarlate
Anglický název: VAMPIRE PROSECUTOR
Původní název:뱀파이어검사/ Vampire Geomsa
Národnost: Korejská
Žánr: Fantasy, mystery, vyšetřování
Epizod: 12+11
Rok: 2011-2012
Mé hodnocení: 9/10 (zatím)Min Tae Yeon je, jak už nám samotný název napovídá upír a prokurátor. Do jaké míry je upír a do jaké prokurátor, rozeberu později, ahem. On a jeho kolega, detektiv Hwang Soon Bum, který jeho krevsající tajemství zná, vždy vyřeší každou vraždu. A to proto, že Tae Yeon má jakožto upír dar. Pomocí pachu a chutě krve se dokáže vcítit do umírající osoby. Přestože mu to samotnému přivádí bolesti, pomáhá mu to řešit případy. Jediná věc, kterou nedokáže vyřešit je ta, kdo ho a jeho ztracenou sestru před sedmi lety proměnil v upíra. Náš příběh začíná příchodem nové posily do týmu, začátečnice Yoo Jung In…


Asdfghjkklhjkhalhgfjdgfjkjaglghjadjfg, stačí???
Pořádný spazz jsem z tohohle dramatu měla!

Nejprve jsem si říkala, že to je nějaké divné. Prostě…. Každý díl o něčem jiném. Meh. Ale pak… jsem se zamilovala do každého z těch případů a nepřeskočila jsem ani sekundu *-*

Takže… jak už jsem řekla, každý díl je o něčem jiném. Více méně. Mají samozřejmě spojitost. Ale skoro pokaždé se řeší jiný případ a to prolínání není nijak výrazné. To mě občas trochu mátlo. CHÁPU! Hrajete si na záááhadnééé… ale zase odsaď podsať. Jasný?

Příběh tedy… není moc dobře rozebíratelný, heheh. Ale… musím varovat slabší povahy, že občas dost tekla krev *---* úchylovi mě se líbilo *-* Poslední dobou mě fakt nějak neberou slaďáky.

No nic, asi přejdu k postavám. Tae Yeona si zahrál Yun Jung Hoon. Je to sympaťák, ale iritujou mě trochu jeho vlasy a fakt, že se jmenuje Taeyeon. Bish. That's my bias. Tak jako tak, byl fajn. Akorát… upír… až na to, že pije krev a má ostré zuby, to není vůbec žádný upír. Vždyť ho ani denní světlo nijak neštvalo. Mueheheh. Jo… a ještě jsem chtěla rozebrat to jeho prokurátorství. Ale prdlajs, je to obyčejný detektiv, prokurátor moje noha :D Prokurátor = zastupuje stát během řízení. Tae Yeonova práce = hledat vraha. Tak jako… prokurátor moje noha, povídám. Jinak se mi Jung Hoon herecky líbil, je to fajnový herec. Aaaale….

Nic nemá na Lee Young Ah v roli Yoo Jung In *----* Láska na první pohled!!! Ona sice měla děsné vlasy, ale…. Byla Trák super moc cooooool *-* Zprvu vypadala na tupkoidní charakter typu každá-druhá-hlavní-hrdinka-korejského-dramatu, ale… brzy se z ní vyklubala soběstačná, schopná a silná osobnost. Žádná slepice. A je tak roztomilá! A já z ní nemálo umírám! *-* Ach…

Tae Yeonova kolegu Soon Buma hrál Lee Won Jong. Je… otravnej. Jeho postava… měla světlé chvilky, měla debilní chvilky. Ale vesměs dobrej chlap… akorát… není hezkej no xD Ale tak, to se přežije. No… Byl ok.

Čtvrtým členem týmu je mladičký… vědec? Možná? Dong Man. Nemá až tak zásadní roli, ale hezky se na něho kouká, je to cutie. Zahrál si ho Kim Joo Young a je… to pako. Byl tam dost na odlehčení atmosféry asi. A jako… to bylo moc fajn :)
No… první série skončila… fajn.

A pak přišla na řadu série druhá.
V druhé sérii je už taková… jasnější storyline. Příběh začíná novou šéfovou, která je strašlivě nepříjemná a říkají jí Želva. Na první pohled je zcela jasné proč xDDD A taky dostanou další posilu. Patologa (?) Jo Jung Hyun, kterého si zahrál Lee Kyung Young. Je to takový postarší pár, od prvního pohledu mě neuvěřitelně nesympatický. ALE. Časem se z něho vyklubala moc příjemná součást týmu.

Co se dále dozvíme hned v prvním díle a co mě osobně dostalo do kolem - Jung In si nechala narůst vlasy *----------------------------* I wanna marry her and carry her kids!
A je z ní ještě větší badass než v sérii první!

Tae Yeon, Soon Bum a Dong Man se nijak zvlášť nezměnili.

Ale objevuje se nová postava, hlavní záporák. Říkají mu Nappeun Pi neboli zlá krev. A je to upír. A jde Tae Yeonovi po krku. A je to fajný psychouš xD Mwahahah! Lolz a právě jsem zjistla, že ten herec hrál v The Kings 2 Hearts xDDD Mhm... jsem ho nepoznala... trošku fejl. Ahem.

Musím vyzvednou cameo úúúžasné japonské herečky Yoshitaky Yuriko, která se objevila ve třech dílech nebo ta a já se do ní zamilovala *-*

No… teď se jdu vyjádřit ke konci. Takže spoiler.
WTF WTF WTF WTF!!!!! Ten parchant pokousal Jung In, Tae Yeon ji hodil ze střechy a pak zůstal v budově, která explodovala, ale někdo jej unesl?? WTF? A Nappeun Pi je někdo jiný? Whut? A Jung In je jako mrtvá? Jestli jo, tak jste si to u mě posrali! Doufám, že se Tae Yeon před tím, než ji hodil ze střechy, napil její krve a udělal z ní upíra. Protože ona má být třetí série. A jestli bude třetí série bez Jung In, tak se na ni nekoukám, po smrti Yoshitaky Yuriko je zase můj zájem v dramatu číslo jedna! Bitches!

No… těším se na tu třetí sérii :))) Neuvěřitelně moc, už aby byla !! Protože s tímhle konce…. Fjůůů…

Drama doporučuju!!!!

(Až bude odvysílána třetí série, tento článek bude nejspíše aktualizován)


Cast
Yun Jung Hoon / Min Tae Yeon

Lee Young Ah / Yoo Jung In

Lee Won Jong / Hwang Soon Bum

Lee Kyung Young / Jo Jung Hyun

Kim Joo Young / Choi Dong Man

Kwon Hyun Sang / L (Nappeun Bi)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama