Leden 2013

OTP - Den 13. - Nejžhavější moment

30. ledna 2013 v 22:52 | Escarlate |  Challenges
Jasně, že Lady Marmalade musí být zahrnuto! :D Hahaháá!
Nejlepší byl ale ten koncert, kdy Taeyeon plácla Tiffany přes zadek... před několik desítkami tisíci lidí :D Bwahahahaha :D


Ah jo, tohle je přesně ono:
.... Já tu ruku vidím, Kim Taeyeon!!!!!! :DDD

Life is a party kareji kara suite room

29. ledna 2013 v 22:27 | Escarlate |  Kecy v kleci
Život je párty.... a někdy ne tak super, jak bychom si přáli.
Mám.... docela depresi.
Díky bohu, že mě vytáhl ven kamarád a zachránil mi náladu. Chlapče, děkuju ti moc.

Ale sotva jsem došla domů, zase to na mě nějak dolehlo... a hlavně se situace zhoršila, protože jsem si na facebooku začala psát s... MW. Jo.... pojmenujme si hlavní postavy tohoto příběhu SCBF a MW. Tyto zkratky mají význam, ale nechci to vysvětlovat.
Prostě... SCBF je moje hodně dobrá kamarádka. MW je holka, se kterou se znám jenom přes internet, ale je moc fajn a mám ji ráda. A ty dvě se nemůžou vystát. MW měla kamarádku X a ta kamarádka X se začala přes net hodně bavit s SCBF. A podle MW se X hodně změnila. A tak MW obvinila SCBF z toho, že jí "ukradla kamarádku". ... No, já & SCBF jsme se začaly kvůli této kauze taky trochu hádat, ale abych řekla pravdu, naše kamarádství má do idylického daleko i bez této Karibské krize. Já osobně si nemyslím, že by náš vztah se SCBF skřípal kvůli mému kamarádění s MW.

Před pár dny si ty dvě, MW a SCBF psaly. A MW mi napsala jednu jedinou a nepříliš podstatnou nebo zajímavou věc, o které se bavily a mě to pobavilo, tak jsem to pak SCBF řekla. A SCBF se k tomu nijak nevyjadřovala.
No... ta kauza s kamarádkou X se seběhla tak před půl rokem. A já se dnes od MW dozvěděla, že si dnes psala se SCBF a začaly se bavit o kamarádce X. A trochu se pohádaly a pak se SCBF vytasila s tím, že mi MW vykecala, o čem se bavily,a že to od ní byl podraz.
A já pak SCBF psala SMS, jako by se nic nedělo (Nehodlám to téma zítra vytahovat, pokud s tím nezačne sama.) a její odpověď vyzněla docela... naštvaně. Tak.... uvidím.

A nejhorší je, že kdybych držela pusu, tak se tohle nejspíš nestane... i když... kdo ví....

Bože, tohle vůbec nedává smysl... ale prostě SCBF je naštvaná, protože se bavím s MW a protože mi MW řekla, o čem si ty dvě spolu bavily (nešlo o nic osobního, šlo o 500 let mrtvého člověka pro všechny svaté!).

Takže myslete na mě lidi! Zítra na mě myslete!
Teďka si píšu s MW... A naštěstí mi MW napsala, že se na mě vůbec nezlobí, a že doufá, že to se SCBF zítra nějak uhraju.... No... uvidím... MW... jsi skvělá... a nejhorší je, že tohle je fakt válka kvůli totááální kravině. Chjóó....

No, hodím jsem fotku sebe a kamaráda, který mě dneska vzal do Globusu a zpříjemnil večer :DDDD


Bwahahahááá :D Jo, jsme dlouholetí přátelé :D

Dokud budete 소녀시대, já budu 소원

23. ledna 2013 v 21:06 | Escarlate |  Kecy v kleci
Víte, co je dneska, technicky zítra za den? 24. leden je v pořadí dvoutisící den od debutu Girls' Generation.
A já se rozhodla, že si to zaslouží článek.
Protože... 2000 dní bez hiatusu, sólových alb nebo změny složení *-* Myslím, že pro korejskou idolovou dívčí skupinu je to rekord. Řekněte mi jinou, která nezměnila složení a vydržela déle. Osobě mě nikdo nenapadá. Takže.... to rozhodně stojí za zmínku. Ty holky s tímhle nejspíš drží rekord a každým dnem, kdy se perou se světem laťku tohoto rekordu jenom navyšujou.

Jo.... napsala jsem, že se perou. A to... nemůžete říct, že ne.
Nebudu to tady po sté opakovat a mluvit o Dream Concertu 08, zkolabované Jessice a jiných tisíckrát rozmazaných incidentech. To nemá cenu pořád dokola omílat, stalo se.
Ale všichni musíte uznat, že neměly tu cestu na vrchol jednoduchou a vůbec, některé z nich neměly jednoduchý život jako celek. Ach ano, konkrétně teď zrovna koukám na tebe, Tiffany.


A stejně... pořád se usmívá a je veselá a šťastná. I přesto, čím vším si v životě prošla.
Stejně tak Yoona. Yoona.... ta o svojí mámě nemluví raději vůbec.

Ale.... teď bych chtěla něco vzkázat těm, co je nemají rádi, především antis. Ohohoh, škoda, že tady si to nepřečtou :D
Jaký máte důvod je tak hrozně moc nenávidět? Já.... žádný nevidím.
Jasně, že nejsou dokonalé, ale tak.... to ani vaši oppadeul.
A GG? GG jsou.... krásné, talentované, milé, starostlivé, skromné, vtipné, občas i chytré a opravdu hodné....
Tak schválně... o kolika kpop idolech víte, že darovali krev? Já vím pouze o pouhopouhých dvou skupinách. Super Junior (Shindong & Sungmin pokud se nepletu) a.... Girls' Generation. Nevěříte? Tak.... 2:45 v tomto videu:


Jak je někdo může k smrti nenávidět? Och ano, vím o těch holkách, co když byla na srazu v Praze SNSD přednáška, tak na ni šly, ale když se dostala řada na Yoonu, tak (jak později bezostyšně přiznaly) se chtěly zvednout a odejít.
Co vám ty holky udělaly? Otrávily psa? Spláchly rybičky do záchodu? Jeden... stačí mi jeden jediý pádný důvod, proč je nenávidíte.
Jsou nafoukané? Důkaz. Dejte mi důkaz a prosím něco jiného než "Tiffany je attention whore". To totiž všichni víme :DDDDDD
Neumí zpívat/tancovat? Tak to máte problémy se smyslovým vnímáním. Jistě, ne všechny zpívají jako Ailee nebo Hyorin nebo tančí jako BoA či Stephanie.... I když jako.... čirou náhodou ta pravá densink kween Girls' Generation se taky jmenuje Stephanie....

Bwahaha, už jsem zase u Tiffany :D Ale... abych pravdu řekla, tak hlavně vůči Tiff jsem ráda za těch 2000 dní. Ona se vzdala fakt všeho a čeho se nevzdala, o to přišla. Kdyby jí to nevyšlo..... ugh, ani na to pomyslet nechci.

Další směšné důvody antis.... mhm, já nevím :D
Jo, vlastně, plastiky :D Tak k tomu mi dovolte podotknout snad jen, že ano, GG plastiky s největší pravděpodobností mají (okej, věřím, že Jessica, Sunny a Yuri mají udělaný nos, Tiffany možná taky a Seohyun ty uši k hlavě asi taky zrovna nepřirostly samy od sebe). Moje otázka zní: A co má bejt? Leeteuk má plastiky, Kyuhyun má plastiky, Bom má plastiky, BEG mají plastiky, Nam Gyuri má plastiky, 41543373484 dalších má plastiky. A co má bejt? Dělá to z nich horší lidi nebo co? Já bych si taky nechala spravit nos, kdybych na to měla prachy. Nevidím na tom vůbec nic špatného. Plastiky jsou naopak pokrokové. Je to jako make-up napořád :D Takže holčičky, pokud tvrdíte, že plastiky jsou proti přírodě, tak se přestaňte malovat, barvit si vlasy a holit si nohy, protože to je vaší logikou taky proti přírodě.

Pak tady jsou asi ty skutečné důvody.
1) nuda.... uhm, get a life.
2) závist.... to je směšný důvod k nenávisti. Já jim taky závidím, ale miluju je - to se nijak nevylučuje :DDD
3) .......... co ještě.... já nevím :DD

Chápu, že se někomu nemusí líbit jejich písničky, ale kvůli tomu je nenávidět je opravdu dementní. Taky chápu, že někdo může být někomu krajně nesympatický (probůh, vždyť i já mám asi 3 nebo 4 korejské idoly, které mě fakt neuvěřitelně iritují), ale urážím je snad všude kam se podíváte? Ne. Proč? Protože mi nic neudělali.

A antis..... Po boku GG vždycky budou stát SONE.
Na nás nezapomínejte. My nenecháme GG padnout. Nikdy. Můžete se snažit sebevíc, ale.... ony zůstanou na vrcholu, ba co víc, půjdou výš. They're still on top girls.


Taeyeon, Sunny, Jessiko, Hyoyeon, Yuri, Tiffany, Yoono, Sooyoung, Seohyun, zůstaňte takové jaké jste, ať se vám daří, ať jste zdravé a šťastné. Je mi ctí vás znát, v mých žilách hrdě koluje pastelově růžová krev.
Navždy.


[PIC] Tiffany spam

22. ledna 2013 v 21:33 | Escarlate |  Tiffany
Boseot boda bit naneun Pani Pani Tippaniii!
Teda..... "boseok boda bit naneun" samozřejmě :DDDDD
Ach.... moje story s Tiffany :D Jsi můj druhý bias? Třetí bias? I don't fucking know :DDD Ale prostě tě miluju :D
A.... obrovský obdiv za tvoji odvahu ^^ Jooo, možná jsi trochu attention seeker, ale.... stejně mám k tobě maximální respekt :) Největší životní inspirace ^^


[PIC] Další Taeyeon spam *-*

21. ledna 2013 v 21:48 | Escarlate |  Taeyeon
Dokonalá. Lidská. Bytost.
To jsem si onehdá psala s jedním úžasným člověkem, mým bráškou, nejlepším kamarádem, spřízněnou duší a mužskou verzi mého já, co je Taeyeon ve skutečnosti zač.
Já vám to tady zkopíruju:
"We may call her dork, retarded, boobless Tatarkoš, but deep inside we respect her and love her, because we know she's an amazing leader, caring, nice and warm-hearted and simply perfect."
(oh, jo, my se píšeme anglicky, i když jsme oba češi :D)
A je to pravda.

Možná jí říkáme dork, retard, Tardyeon, Doucheyeon, pervert nebo dokonce boobless Tatarkoš (dlouhá historie :DDD) a slečna "originally-had-abs" (taky docela long story :DD), ale ve skutečnosti ji respektujeme a milujeme, protože víme, jak moc úžasný je leader, kolik toho zvládla, jak je starostlivá, hodná, skromná a dobrosrdečná a jak moc jí záleží na fanoušcích a ostatních členkách. Je perfektní. :)


OTP - Den 11. - Nejroztomilejší moment

21. ledna 2013 v 21:29 | Escarlate |  Challenges
Oh, tak tohle je těžké :D
Tak já vyberu zase pár :DD
Tohle bylo dost dobré... Taeyeon podávala propisku Tiffany, ale když si ji Fany chtěla vzít, tak ji Taeyeon nechala spadnout a pak se na sebe podívaly a takový smirk :D

Nebo jak byly příliš zaneprázdněné eye-sexem v Paříži...
(2:30 úplně napravo :D)

A nebo prostě jenom....

Review I Got A Boy

20. ledna 2013 v 11:55 | Escarlate |  SNSD vids
Nudím se :DDDDD Tak co....

1) I Got A Boy
Přesně, jako to řekly GG samotné. Je to dobrý song, fakt dobrý, ale potřebujete si to trochu oposlouchat.
Možná tomu chybí nějaký ten highlight, ale na to už jsem si poslední dobou zvykla.... Víte co myslím... Něco jako:
:DDD
JInak choreografie parádní, klip ještě parádnější *--* Ne, naopak :D Klip parádní a choreo ještě parádnější :DD

OTP - Den 10 . - Duet

20. ledna 2013 v 11:00 | Escarlate |  Challenges
Lol, jááá o té nedokonené challenge vím :DDD
Ale tak..... já tady poslední dobou nejsem moc tak nějak všeobecně :D Fakt, 7 článků za leden, tohle je 8. :D Měla bych se stydět :D
Uvěříte mi, když řeknu, že jsem čekala na ten správný duet? :D Spíš asi ne, co? Zvlášť, když jsem si změnila zadání :DDD OK OK :DD
Každopádně, dobrý bože, poslehněte si tu krásu *-----*


[MV] Jaejoong - Mine

16. ledna 2013 v 17:55 | Escarlate |  Jaejoong
*--------------------------------*
I love love love, fucking fucking LOVE!!! *----*
Hlavně ta hudba :D Ono totiž abych řekla pravdu, Herův hlas mi na tohle zas až tak moc nesedí. Ale song je zatraceně parádní!!!! *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
a ten videoklip ani nekomentuju....
http://media.tumblr.com/tumblr_m05kwaJqNA1qlcbvp.gif


[VID] SNSD - I Got A Boy - rozbalování :)

15. ledna 2013 v 17:27 | Escarlate |  My kpop stuffs
Tímhle trapasem už jsme si jednou prošli :DDDDD
Ehm, no...
Tentokrát je to trapas o nic menší :DD
Jinak fejl - špatný zvuk :DD Ale dá se to :D
Další fejl - moje vyjádřování :DDD Ale fakt :DD Je "krytka" slovo? :D
A... fotky budou nevim kdy :DDD