Kořist

5. října 2012 v 22:16 | Escarlate |  Kecy v kleci
Všichni tady asi vědí, že jsem zapálená autorka fanfikcí, že? :D No a ti kdo ne, tak to vědí teď...
A je mi ctí představit vám prolog ke své nejnovější FF, s názvem "Prey".
Hahaha, tohle je poprvé, co něco ze své tvorby doopravdy zveřejňuju na blogu... No, celou FF tady asi dávat nebudu, leda by byl fakt nějaký větší zájem (achemm, pochybuji s mými skvělými spisovatelskými schopnostmi :D)
Ale tak... třeba mi někdo poradíte ^^
Pokud si někdo chcete přečíst, tak přečtěte... Prolog je krátký ^^
A.... Kdyžtak mě zkritizujte horem dolem! To klidně můžete! Protože chci psát dobře a z vaší kritiky si vezmu ponaučení... Pokud se vám něco nebude líbit (spíš asi příběhově než stylisticky, protože originál je anglicky :DDD) nebo tak, okamžitě dejte vědět ať se na to můžu zaměřit a případně opravit!! Jasné! :DDD
Jo a jinak... cover :D

(Originál je v Angličtině, jak už jsem říkala, tudíž anglický cover a název dává úplný smysl a není to jenom rozmar :D)
... kdo se chce podívat na nějakých 350 slov (krátké... tak... je to prolog :D), ať dá celý článek :D"Mám pro tebe práci, Tiffany." Siwon vstal ze svého trůnu a levou rukou si prohrábl své černé polodlouhé vlasy. Jeho dlouhá černá kápě s červeným vyšíváním mu zavlála kolem kotníků.

"O co jde?" zeptala se Tiffany zvědavě. Nedočkavě zazírala do Siwonových temných očí.

"Mohla by ohrozit náš klan. Je nebezpečná. Zabij ji."

Tiffany se zazubila a ukázala tak své zostřené špičáky. Nebyly úplně dlouhé, ale byly delší, než jsou u většiny lidí. A hlavně byly ostré jako břitva. Už se nemohla dočkat této práce. Po dlouhé době se zase konečně jednou nakrmí.

"Považuj za splněno."

Vytáhla z kapsy černý šátek a zakryla si jím svůj dokonalý bledý obličej. Jak prozrazovaly její oči, úsměv jí zůstal na tváři. Siwon ji často napomínal, že dává své emoce příliš snadno najevo, ale ona si nemohla pomoci. Kdykoliv byla šťastná nebo ji něco potěšilo, její oči automaticky zářily.

Siwonovy rty se zkroutily do lehkého úsměvu, když jí podal fotku. "Kim Taeyeon, 23 let. Žije sama v jednom bytečku uprostřed Soulu. V žádném případě nesmí přežít, ano? A dej si záležet, abys za sebou nenechala žádné stopy. Musíš odvést bezchybnou práci. Je to důležitější než kdy jindy."

Tiffany přikývla. "Jistěže. Copak jsem někdy selhala?" Věřila si. Vždycky si byla jistá sama sebou, když měla někoho připravit o život. Už není žádné štěně, měla pocit, že ji Siwon podceňuje. Vážně jí vadilo, jak moc kolem toho mluví, když vždy odvádí stoprocentně čistou práci.

"Pravda, ale tohle je jiné. Ona je jiná. Buď opatrná."

"Čím je jiná?" zeptala se Tiffany s úšklebkem na zakryté tváři a zahleděla se na fotku, kterou doposud svírala mezi prsty. Ta dívka nevypadala nebezpečně. Ani v nejmenším nepřipomínala žádného z těch lidí, kterých se zbavovala obvykle. Vlastně vypadala nevinná a roztomilá. Ale Tiffany věděla, že musí plnit rozkazy. Když Siwon řekl, že se jí má zbavit, tak to taky udělá a to za každou cenu.

Z pochvy, kterou měla připevněnou u pasu, vytáhla esovitě zkroucenou rudou dýku s rytinou vlka na rukojeti. Ukazováčkem přejela po ostré hraně. "Vždyť je to jen další kořist…"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy / L. 루시 Lucy / L. 루시 | Web | 6. října 2012 v 18:31 | Reagovat

OMO to vyzeráá riadne zaujimavo :D potom mi napis ked bude 1 cast :D joooj :D :D :D ^^a este ked tam hraju SNSD baby a SIWON :D O__o kawaii :D
Youngjae ?:3 omo ta on je fešák , ale Daehyun :3 dobre to mi nevadí ze je druhy :D

2 Leňa Leňa | 11. října 2012 v 15:33 | Reagovat

Líbí líbí LÍBÍ !

3 Ri-na Ri-na | Web | 17. listopadu 2012 v 3:48 | Reagovat

Počkat... ona se nebude dávat celá FF na blog? :OO Wáááááááááj? :DD Já bych řekla, že zájem bude! ^^ Alespoň já teda zájem mám ^^ :-DD
Zkritizovat? Hééé? Já zatím vážně nic nevidím ke zkritizování :D Spíš naopak, nehorázně se mi to líbí, ačkoliv je to zatím jen prolog :-) :-D

Siwon s polodlouhýma vlasama? Hmm, tak to se mi líbí! :D Teď by to chtělo ještě fotku *startuje Google a snaží se najít Siwona s polodlouhýma vlasama*

Tifanny, to si ještě nepoznala Tae, kekeke :-D Nebude to jen další oběť~ :D

Jak už jsem říkala, líbí se mi to a jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál ^^ .-) :-D

Eh a já už raději mlčím a letím na první kapitolu~ :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama