Padam Padam recenze

11. září 2012 v 14:55 | Escarlate

Anglický název: Padam Padam... The Sound of His and Her Heartbeats
Původní název:빠담빠담... 그와그녀의심장박동소리 / Bba-dam-bba-dam... Geu-wa Geu-nyeo-eui Sim-jang-bak-dong-so-ri
Národnost: Korejská
Žánr: Romance, fantasy
Epizod: 20
Rok: 2011-2012
Mé hodnocení: 8,5/10Yang Kang Chil byl ve svých devatenácti odsouzen k 16 letům vězení za vraždu, kterou nikdy nespáchal. Spolu se svým kamarádem spoluvězněm Lee Gook Sooem, který tvrdí, že je jeho strážný anděl, který pro něj má tři zázraky, má být co nevidět propuštěn, ovšem při jedné z bitek, omylem zabije dozorce a je odsouzen k popravě. Kang Chil se ale z nějakého důvody vždy těsně před popravou vrátí v čase a situace se opakuje, dokud neovládne svou vůli a dozorce nezemře. Jeho osud se tedy změní a on je propuštěn. Protože za 16 let ve vězení přišel o smysl pro realitu, má to teď jako bývalý trestanec dost těžké. Navíc dost dobře touží po spravedlnosti. Setkává se s mladou veterinářkou Jung Ji Nou, do které se zamiluje. Co ale neví je, že Ji Na, je neteř muže, za jehož vraždu byl Kang Chil nespravedlivě odsouzen, no a řekněme, že Ji Nin tatík není zrovna Kang Chilův velký fanda. Kang Chil taky zjišťuje, že má nejspíše již téměř dospělého syna a rakovinu, jakoby nestačilo, že se v krizových situacích pořád vrací v čase…


Tohle drama jsem si užila. Nebudu říkat, že to bylo jedno z nejlepších, co jsem viděla, ale můžu říct, že bylo opravdu dobré.
Příběh se mi opravdu líbil, zápletka byla rozhodně zajímavá. Místy jsem si ale říkala, jestli to vůbec nějakou zápletků má. Já vlastně nevím, co je tam taková ta hlavní zápletka :D Asi Kang Chilova honba za spravedlností a jeho vztah s Ji Nou?
No, musím říct, že jeho spravedlnost mi byla ukradená. Mnohem víc mě zajímal jeho vztah s Ji Nou. Oni byli tááák roztomilí! ♥ Jo, jinak jsem konec moc nepobrala, ale dopadlo to jakože dobře, takže je mi to jedno :D

Tak jako se mi Jung Woo Sung alias Kang Chil nelíbí, tak mu musím pár věcí pochválit. 1) Tělo :DDDD Eh. 2) Jeho monology na téma: "Hrozně moc tě miluju a nikdy tě nechci opustit" byly fakt krásné. Normálně se to líbilo i mně. Mně. Mně, té staré neurotické pragmatičce, která veškeré to romantické plkání nesnáší. 3) Jeho hraní bylo dobré. Měl skvělou mimiku, no umírám. Občas mi jeho přehnaná dětinskost lezla na nervy a jeho smích mi taky nebyl zrovna pastvou pro uši, ale jinak… jo… Dobrý. Ani nedokážu vyjádřit, jak moc mě ke konci štval mimochodem. Bože, blbej ignorant *facepalm*. Ale jinak byl i dobrý jako zločinec. Jak si s Jungem (jeho synáček) plivali do obličeje, no chcípala jsem. Jinak není to zrovna seriálový herec, ale hrál třeba hlavní roli v Athéně ^^

Ji Nu, hrála Han Ji Min. Mnooo, tak tu jsem opravdu mohla. Je to vy-ni-ka-jí-cí herečka. Mno, četla jsem na Padam Padam pár recenzí a ne všude ji zrovna vychvalovali do nebes. Ale já jsem s ní navýsost spokojená. Rozhodně moje nejoblíbenější postava. Je opravdu krásná a měla tam dobrý vlasy i oblečení. Říkala jsem jí MinHee. Protože vypadá jako kombinace HyoMIN a KaHEE. Hhh, já vím, lame, ale hlavně ta její podoba s Hyomin je do očí bijící :P A Ji Min taky umí hezky plakat. Za to má u mě nehorázně velké množství plusových bodů. Opravdu se mi její postava líbila i chováním a prostě jsem ji měla ráda. Že její tatíček byl docela debil, to už je od věci. Jinak znát ji můžete třeba s Rooftop Prince. Asi se na to kvůli ní podívám, když už mě nebere Yoochun, lol.

Kim Bum hrál anděla Gook Sooa. Awwww. Hned někdy ve třetím díle mě potěšil faktem, že "andělé musí spát bez trička". Hihihihihi. Já mám Kim Buma ráda. Zbožňuju jeho oči. A tělo. On je k sežrání. Jeho postava mi ale přišla taková dost bipolární. Když byl happy, tak jsem nikdy nevěděla, na jak dlouho to je, protože pak vždycky zase hodně rychle zesmutněl nebo naopak. A jeho křídla byla divná. Ale jinak jeho vztah s Kang Chilem byl rozkošnýýýý. A samozřejmě jeho vztah s Kang Chilovou kamarádkou Hyo Suk. Hihi.

Další lidi, kteří stojí za zmínku jsou Ji Nin ex, doktor Kim (nepamatuju si křestní jméno, ukamenujte mě). Ze začátku jsem ho ráda opravdu neměla. Ke konci už ano. A hodně. Sice není moc hezký, ale uchvátil mě.
Dále nesmím opomenout totáálně ale totáááálně k sežrání synáčka Junga. Miluju ho. Škoda, že Choi Tae Joon, který ho hrál, nemá žádnou další seriálovou roli. Byl skvělý.
Pak Ji Nin otec. Neměla jsem ho ráda. Pak ke konci už byl docela okej, ale první polovinu…. Nah.
A konečně je tady skutečný vrah, svědek a pár dalších, co měli co dělat s tou dávnou vraždou. Upřímně… tak ti mě nebavili. Přeskakovala jsem je, hihi. Bylo mi jedno, jak skončí.

Lovím v hlavě OST a nic moc mě nenapadá… Snad jen moje milovaná Jea a její A Fool For You stojí za zmínku ^^ Mám pocit, že všechno, co tam hrálo, byly nezáživné ploužáky a k tomu všechny "na jedno brdo". Mno… Ale na tom nesejde.

Celkově hodnotím velice kladně :) V overalu moc povedené drama.

Cast:
Jung Woo Sung / Yang Kang Chil

Han Ji Min / Jung Ji Na

Kim Bum / Lee Gook Soo
(hhhh, sorry :D a co jako? :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luczaida luczaida | E-mail | Web | 17. července 2013 v 14:01 | Reagovat

Někde jsem četla rozhovor s Kim Bumem, kde říkal, že nemáme být z jeho těla moc nadšené nebo co :D Že prý ve chvíli, kdy přestal cvičit, jeho vypracované bříško zmizelo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama