Paradise Ranch

14. července 2012 v 19:44 | Escarlate
Anglický název: Paradise Ranch
Původní název:파라다이스목장 / Paradise Mokjang
Národnost: Korejská
Žánr: Romance, drama
Epizod: 16
Rok: 2011
Mé hodnocení: 6,5/10Lee Da Ji a Han Dong Joo do sebe byli v devatenácti bezhlavě zamilovaní a jejich láska brzo vyústila ve sňatek. Sňatek ale zrovna dvakrát dlouho nevydržel a za pár měsíců se tihle dva rozvedli. Z Dong Jooa vyrostl arogantní a pokrytecký čebol, zatímco z Da Ji zapálená veterinářka (?) žijící na ranči. O šest let později se potkávají v Austrálii na dražbě koní, kam byla Da Ji poslána statkářem z Jeju s přesnými instrukcemi, ale i Dong Joo, kterému vyhrožuje dědeček a musí jet koupit stejné koně, kterého potřebuje sehnat Da Ji. Da Ji aukci vyhraje, ale přestřelí cenu asi 3x, což si nemůže dovolit. Tak jde za Dong Jooem, jestli by koně nechtěl koupit. Ten ji odmítne a jako bonus se Da Ji má šanci seznámit s jeho novou dívkou Park Jin Young. Da Ji se pak ale seznámí i se sympatickým investorem Seo Yoon Hem.
Když se vrací zpátky na Jeju, čeká ji ovšem nemilé překvapení. Ranč, kde bydlí a který koupila, zároveň koupil i její ex-manžel. Protože očividně došlo někde k chybě, je Dong Joo dědečkem poslán na ranč a přinucen tam bydlet, dokud nezíská "letters of consent" od všech okolních farmářů -> tím by získal ranč on. Dong Joo je naštvaný, že musí do vidlákova a ještě za svou ex a tak s Da Ji uzavře obchod. Když mu sežene "letters of consent", vrátí jí ranč zadarmo.


Jedno slovo: Meh.
Tohle je to nejotřepanější, nejprovařenější a nejnudnější rádoby romantické cosi, co jsem kdy viděla. Proč tohle vůbec píšu? Asi proto, že jsem do toho investovala tolik času... 3 dlouhé měsíce mi trvalo se tím prokousat. Proč jsem se na to vůbec koukala? Ou máj gad. Nejnudnější drama vůbec, možná i horší než Goong, který jsem protrpěla.

Ze začátku to mělo i pár světlých chvilek, ale po čtyřech nebo pěti epizodách to spadlo do rutiny typu: "Miluju tě, ale nesmím ti to dát nijak najevo a tak budu stát a tiše žárlit, zatímco budu blbnout se svým novým přítelem/svou novou přítelkyní a budu koukat, jak se taky užíráš žárlivostí."

Uhhh… Tohle drama má jedno prvenství. První drama, u kterého jsem spala. La-Di Da-Di La-Di Da-Di (…going down down?). Už nikdy nebudu koukat na nudná dramata z postele. Už nikdy nebudu koukat na nudná dramata z postele. Už nikdy nebudu-….

Ta původní zápletka je TAK dobrá. Ale oni toho vůbec nevyužili. Hádám, že nejhorší bylo to, že pořád jenom mluvili, mluvili a mluvili. Vlastně ani nevyjasnili, proč PŘESNĚ se kdysi 2DJ rozvedli. Tak nějak nejasně to tam vysvětlovali, ale flashback by byl určitě lepší. A to je ten problém. Pořád se jen tlachalo a vlastně se NIC pořádného neukazovalo.

TVXQ's Changmin si zahrál roli Dong Jooa. Hmmm. Ten kluk je fakt cute. Před kamerou je trochu awkward, ale není to taková poleno, jako většina začínajících hrajících zpěváků. Nevím, co bych napsala, spala jsem, sorry Maxi.

Da Ji si zahrála Lee Yeon Hee. Po herecké stránce docela dobrá. Ona by byla fakt hezká, kdyby jí někdo nějak normálně učesal a vytřískal jí z obličeje ten připitomnělý výraz. Ale protože to nikdo neudělal, tak mi přišla většinu času dost otravná. A její mladší sestra, tak ta byla zprvu úplná katastrofa, vynásobte Da Jiinu otravnost 56768157x a dostanete její mladší sestru Da Eun. Ke konci série se ale dost dobře stala Da Eun mojí nejoblíbenější postavou :D.

Joo Sang Wook alias Yoon Ho skončil ve finále jako docela nevyužitá postava. Neudělal žádné pořádné drama a byl nudný. Je to docela fešák, takový mr. perfect, ale není můj typ, lol. Vraždila bych Da Ji, za to že mu celé drama říkala "ahjusshi". GAH! Úplně mi to trhalo uši a drásalo nervy. Nijak mě nezaujal. Nebo možná jsem ty zajímavé scény prostě prospala. Měla jsem radost, když se objevila jeho ex s tím, že možná bude drama. Ehm. Nebylo. Tak nic, spíme dál.

A konečně, Park Jin Young hrála- uhh… nemůžeme prostě předstírat, že tahle postava tam vůbec nebyla? Už jenom to, jak ji Changmin oslovoval, mi lezlo krkem. "Džinjoungááách!"

Tohle drama = facepalm.

Ale ráda bych vyzdvihla dvě věci.

1) Příběh se odehrává na Jeju (jej!), takže hezké prostředí zaručeno.

2) OST si zazpívala asi tak polovina SM Ent., takže taky hezké ^^ Vždycky, když jsem usnula, jedna věc (věc?) mě vždy probudila -> BoA ♥ :P

No nic… jdu si pustit něco pořádnýho.

Cast:
Shim Chang Min / Han Dong Joo

Lee Yeon Hee / Lee Da Ji

Yoo Ha Na / Park Jin Young
Wait, tahle postava tam nebyla

Joo Sang Wook / Seo Yoon Ho
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama