[PIC] Taeyeon megaspam I.

21. června 2012 v 19:41 | Escarlate |  Taeyeon
A teď přijde óda na Taeyeon xD
Moje největší láska, největší bohyně, ultimate bias, v mých očích nejdokonalejší osoba na světě.
Miluju všechny její klady i zápory, miluju ji po všech stránkách.
Miluju, jak skvěle zpívá. Miluju jak se stará o své členky. Miluju, jak se stará o štáb a jiné pracovníky. Miluju, jaký je dork. Miluju jak krmí fanoušky. Miluju její nekonečné zprávy na ofik stránkách. Miluju její selcy s jasem nastaveným na 100%, takže jsou vidět jenom nosní dírky. Miluju její dokreslené obočí. Miluju jak je hloupá. Miluju její fetišistické úchylky.
Miluju její retardovaný eye-smile. Miluju její snahy napodobovat Tiffany. Miluju, když mluví jeonjuským dialektem. Miluju její "yep", "yup" a "um". Miluju její angličtinu. Miluju její "voulez vous coucher avec moi". Miluju jak je klidná a nebojácná. Miluju, jak by pro SNSD udělala všechno. Miluju jak neumí postavit kuželky. Miluju její bare face. Miluju její lásku k dukongovi.
Miluju, jak pořád doufá, že ještě vyroste. Miluju její pink highlights ve vlasech. Miluju to, jak spí. Miluju to, jak debilně se směje. Miluju, jak krade jídlo. Miluju její ďolíček, co se jí dělá na pravá straně (z jejího pohledu), když se směje. Miluju její pen spinning. Miluju její nechuť k aegyu. Miluju, jak vyplazuje jazyk. Miluju její posedlost anime.
Miluju, jak napodobuje Sharapovovou. Miluju, jak vypadá po ránu. Miluju, její sportovní neschopnost. Miluju, jak mrká. Miluju, jak ztrácí lízátka. Miluju její ukopnutý palec. Miluju, jak umí být sexy. Miluju, jak je pořád stejná. Miluju její skromnost. Miluju její upřímnost. Miluju jak háže mikrofonem po zemi. Miluju její awkward smile.
MILUJU BOHYNI KIM TAEYEON!!! ♥ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danny Danny | 21. června 2012 v 21:25 | Reagovat

dokonalá <3 goddess! taky ji miluju <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama