Březen 2012

Yoo Ah In

31. března 2012 v 11:43 | Escarlate |  Random koreans
To jsem zvědavá, co mi řeknete na můj vkus, když prohlásím, že tady z tohohle chlapa jdu sakra do kolen ^^ Protože on sakra není vůbec hezkej :D Ale já ho táááák zbožňuju. Opravdu se mi zamlouvá. :)
Yoo Ah In je jihokorejský herec narozen 6. října 1986 v Daegu. Jeho zlomovou rolí byla jedna z hlavních rolích v dramatu JYJ's Yoochuna Sungkyunkwan Scandal, ale mohli jste ho vidět i ve filmech. Momentálně září v dramatu Fashion King po boku Shin Se Kyung. Totálně ho tam zbožňuju. Trochu mne rozptyluje fakt, že make-up jeho uší je světlejší než make-up jeho obličeje, ale ten jeho úsměv... *rozplývá se* No prostě umírám. ♥
Kde jste jej mohli vidět (po dobu delší než 2 sekundy):
Dramata
Fashion King (SBS, 2011)
Sungkyunkwan Scandal (KBS2, 2010)
The Man Who Can't Get Married (KBS2, 2009)
Strongest Chil Woo (KBS2, 2008)

Filmy
Punch (2011)
Antique Bakery (2008)
Boys of Tomorrow (2007)

+ teda mini role, které nestojí za řeč

PIC spam:

Old School k-pop

29. března 2012 v 18:41 | Escarlate |  Kecy v kleci
Toto jsem se rozhodla dát dohromady, protože čím dál víc nových k-pop fans (nový je u mě rok a míň) žije v poklidné nevědomosti o úžasných kořenech své oblíbené hudby. A mě to štve.
Hodně mě k tomuhle popostrčil comeback Shinhwa a taky nuda způsobená mým maroděním - mám zánět středního ucha (nesmějte se! Fakt mi nejsou tři, ale prostě mám malou eustachovu trubičku, a co! :D)
Lidi, pokud si chcete říkat fanoušci k-popu, tak nehleďte jen na nejnovější hity skupin, které stejně pravděpodobně nevydrží, ale podívejte se i do minulosti. Věřte mi, najdete tam skvosty :)

1) Shinhwa
Debut: 1998
Rozpad: -
Tenhle šestičlenný boyband je nejdéle trvající korejský boyband současnosti a myslím, že i minulosti. Zrovna vydali své neuvěřitelné 10. album (člen Minwoo se vrátil z armády) a měli comeback snad po nějakých pěti letech. Věřte mi, ani já v té době k-pop neznala.
Některé z členů můžete znát z dramat. Nejvíce vyniká asi leader Eric Mun, který hrál v loňském dramatu "Spy Myung Wol". Kdysi byli skupinou SM Ent.
Shinhwa - Brand New

2) H.O.T
Debut: 1996
Rozpad: 2001
Stejně jako Shinhwa i tato pětice bývala pod SM. Některé členy byste měli myslím znát. Moon Hee Jun se často vyskytuje v různých show, byl například v SNSD's Hello Baby, není tomu dávno, co měl Jang Woo Hyuk comeback s písničkou Back To Memories a nejslavnějším z nich je asi Kangta. Ten se drží SM Entertainment a ráda bych vyzdvihla třeba jeho duet s Taeyeon. Mohli jsme jej vidět třeba v show f(x) Koala. A přiznejte se, kdo všichni máte rádi Super Junior? A víte, že jejich písnička Happiness patřila původně právě H.O.T?
H.O.T - Full of Happiness

3) FIN.K.L
Debut: 1998
Rozpad: 2002 (nikdy se oficiálně nerozpadly)
Čtyřčlenná dívčí skupina, která spadala pod DSP (ti teď mají KARA) a je to jedna z nejúspěšnějších dívčích skupin minulosti. Ale vlastně ten největší důvod, proč tuto skupinu zmiňovat je samozřejmě Lee Hyo Ri. Ano. Ta, Lee Hyo Ri. Hey! U-GO-GIRL! Dadadadadat GIRL! Chitty chitty bééng bééng! Ta Hyori, hehehe. Další členky se daly na hraní, nejvýraznější z nich je asi Sung Yuri, z jejích posledních dramat stojí za zmínku Romance Town. Mou oblíbenou písničku Now, zcoverovaly Wonder Girls.
FIN.K.L - Now

4) BABY V.O.X
Debut: 1997
Rozpad: 2006
Jedna z mých oblíbených old-school kpop skupin. Měli několik hitů, pak se dokonce začaly přesouvat do Ameriky, ale jejich poslední album nějak nevyšlo a nakonec se rozpadly. Touto dívčí skupinou prošlo mnoho členek. Ale samozřejmě tou, která to dotáhla nejdál (byť nakonec v jiné oblasti než hudební) je jich maknae Yoon Eun Hye. Ráda bych zmínila i Lee Hee Jin, která se mi strašně líbila v It's Okay Daddy's Girl a Kan Mi Youn, která si z nich vede nejlépe sólo.
Baby V.O.X - Xctasy

5) S.E.S.
Debut: 1997
Rozpad: 2002
Tohle trio doplňovalo spolu FIN.K.L a Baby V.O.X tři nejúspěšnější skupiny doby kolem roku 2000. Taky vznikly pod záštitou SM, takže úspěch v podstatě zaručen. Upřímně, já je moc nemusím, ale Oh My Love je docela dobrá písnička, hlavně po té, co ji předělaly SNSD, hehehehe. Nevím nic moc, co k nim, snad jen, že Eugene můžete znát jako herečku, možná se někomu poštěstilo a zaregistroval Badu, jako sólistku.
S.E.S. - Oh My Love

6) BoA
Debut: 2000
Kwon BoA. To jméno hýbe kpopovým světem dodnes, ať už se vám to líbí nebo ne. Pravděpodobně nejúspěšnější sólistka v kpopové historii. SM Entertainment. Ano, musí se jim nechat, že jsou schopní. Otrokáři, ale schopní. Každopádně, najde se někdo, kdo poslouchá "starou" Bou? Myslím jakože něco jiného než Hahahahahaharikejnnn Bííínaaas! (Hurricane Venus) nebo Copy & Paste. Já osobně totálně zbožňuju ID; Peace B a My Name. Její starší písničky určitě minimálně podvědomě znáte, byly stokrát předělané snad všemi hvězdami SM Ent. SNSD, SHINee, f(x)... BoA je zároveň zatím nejúspěšnější korejskou celebritu v USA.
BoA - My Name

7) Fly To The Sky
Debut: 1999
Rozpad 2009
Kdo nikdy neslyšel jména Hwanhee a Brian Joo by si je měl okamžitě zapamatovat! Tohle R&B duo opět od SM kdysi hýbalo Koreou. Oba dva se teď soustředí na sólovou kariéru a řekla bych, že Hwanhee je na tom líp, než Brian xD Brian je rád, že se jednou za čas objeví v Dream Teamu, heheheh. Každopádně, já osobně je mám za takové předchůdce 2AM. Jsou (byli?) oblíbenou skupinou Taeyeon ze SNSD :)
Fly To The Sky - Missing You

8) Uhm Junghwa
Debut: 1993
Nejzkušenější z této osmičky je nepochybně sólistka Uhm Junghwa. Původně to sice byla herečka, ale asi po roce pochopila, že tuty cesta opravdu nepovede a dala se na zpěv. Je to jedna z nejvlivnějších osob korejského showbusinessu a její písničky byli taky nesčetněkrát přezpívány. Nejvíce bych vyzdvihla kultovní Festival, který můžete znát předělané od CSJH The Grace, loni o Vánocích to zazpívaly SNSD na některém z Gayu (fakt nevim kde :D) a předtím i ve Win Win a hrálo to i v některých dramatech (Shining Inheritance například). Na vrcholu byla v roce 1999 a její nejnovější album z roku 2008 už nebylo ani z desetiny tak úspěšné, ale nerada bych na ni zapomněla.
Uhm Junghwa - Festival

----

Bonus:
Tohle jsem sama objevila teprve nedávno. Musíte to slyšet, prostě musíte xDD
Hyun Young - Noona's Dream

[MV] Shinhwa - Venus

28. března 2012 v 13:37 | Escarlate |  videoklipy
o_O Ouu džííí.... o_O Shin Hyesung ... ♥♥ Shin Hyesung je bůh. A jak na jeho lajnu naváže Erikův rap... ♥ a pak Andy a Jujin na konci... no umřela jsem z těch dvou! ♥ Andy je fešááák :D
BÍÍNAS! ♥
Klip je dobrej... no ta pseudoevropanka nevim nevim :D Ale ten pes, trny a tak ♥

[MV] CNBLUE - Hey You

25. března 2012 v 18:44 | Escarlate |  CNvids
... Mhmm... Ale jo, jsem spokojená :)) Můj nejoblíbenější boyband, asi bych měla jásat, ale... :DD Jásat nijak zvlášť nejásám, ale líbí se mi to, tak co :)) Asi to budu ale muset víc oposlouchat, keke. A nebo spíš si počkat na celé mini, protože jako stává se mi u CNBLUE často, že ostatní z alba se mi líbí 100x víc jak promo :D Intuition bylo dobré, ale Vetorííja a LOVE spadají do šedého průměru písniček CNBLUE. No jsem zvědavá. Potřebuju hit typu One Time a přivítala bych Minhyukovo sólo (Prosím! Jen jednou! Jedinkrát! Star nestačí!).
K MV... Yonghwovi vlasy se mi nelíbí -_-" Jungshin, uchmpf, mlčim. Jdu slintat nad Minhyukem :D


Realita je krutá....

24. března 2012 v 18:13 | Escarlate |  Kecy v kleci
Jak už jsem teda psala, tak mě skolila nějaká ta chřipka.
Včerejší den jsem strávila tlemením s máti na koncert SNSD :D Z PC mě totiž bolela hlava a tak jsem si pustila apsoň to DVD. Velice vtipné. Máti se hrozně líbilo Hyoyeonino taneční sólo... mwehehe, matka S♥NE :D Se o SNSD poslední dobou nějak začíná zajímat. Nebo spíš jí ze mě začíná hrabat :D Už se mě ptá i na jejich jména a kdo je kdo. U Taeyeon prý: "A tohle je... Táájen?" "Skoro. Tejon, mami. Te. Jon." :D

Během zítřka musím dočíst Olivera Twista... No chybí mi asi 60 stránek, takže v cajku. Jinak je to docela nuda, čekala jsem, že to bude lepší... ale byla by z toho fajná fanfikce :DD Asi nějakou napíšu :D Jenom musím dopsat tu co mám rozepsanou na Gogolova Revizora :DD

Začala jsem koukat na Fashion King. Dvě slova: Choi Anna. ♥ :P Shin Se Kyung je taky zatraceně dobrá, mám tu babu ráda, ale prostě Yuri, no...
V pondělí se začíná vysílat Love Rain ♥ Oh yeahhh... Jako sledovat 3 dramata souběžně, to na mě bude možná i moc :D (Ještě pořád se vysílá Extravagant Challenge/Skip Beat, nevím na kolik to fanoušci korejských dramat sledují, vzhledem k tomu, že je to taiwanské, ale tak... Donghae a Siwon ♥ :P)

Jinak proč ten nadpis... ve své nemocné nudě jsem brouzdala po livejournalu (tak tam lezu až když už mám prolezlej tumblr, twitter a všechna fórka, pod livejournalem už je jenom soompi :D) a narazila na krutý článek LINK. Jako některé ty hlášky mě fakt pobavily :DD
Moje oblíbené:
Čím naštvat 4NIA: Bubble Pop :DDD
Čím naštvat VIP: Daesungovo audi :D (kruté, ale lol :D)
Co chtějí BBC: Aby lidi přestali vytahovat aféru s Thajskem.
Čím naštvat BBC: Thajsko :D
Co chtějí Wonderfuls: Aby SNSD vypadly z Ameriky.
Čím naštvat Wonderfuls: SNSD v show Davida Lettermana :DD

Pár jich tam ale nechápu... Třeba, co je špatného na Onewovi? A "Minho's lack of talent" ? Nevšimla jsem si. 4minute mají slabé prodeje? A že SONEs chtějí aby si Sunny navázala vlasy? Nic proti, ale ona se ostříhala poté, co všichni šíleli z toho, jak super vypadala v té blond paruce :D

No nic... já končím... jdu na něco koukat :)


[MV] SHINee - Sherlock

24. března 2012 v 17:53 | Escarlate |  SHINee vids
Joo, já vím že tu s tím jsem trochu pozdě, ale poslední 2-3 dny mi bylo děsně blbě (asi chřipka nebo cosi) a tak jsem se na PC skoro vůbec nedostala...
Každopádně ten klip je táááááááááááááááák ♥♥ Choreografie awesome ♥ Taeminův klobouček :DD
A dokonce to má i příběh, muhéééé ♥ Takový v podstatě docela nic moc, ale na poměry SM sakra dobrej :DD (Víte co je pro mě dokonalý příběh? BEG - Cleansing Cream :D)
Jessica ♥ Jsem jediná komu přijde, že přibrala? (Už mi to přijde od Time Machine). Dobře pro ni. Těch zbývajících 8 by mělo taky přibrat :DD


[PIC] Yoona bude nejvíc sexy... v tomhle květináči?

20. března 2012 v 20:49 | Escarlate |  Yoona
Pardon, ale mě tohle fakt rozsekalo :DD jsem ležela smíchy pod stolem :DD
Promo fotka na Love Rain, na což se nehorázně těším mimochodem. Jang Geun Suk ♥


Jinak tady tyhle jsou už starší, ale... ehm... jen pro úplnost :DD bože, co ti lidi všechno nevymyslej :DD
+ Tiffany (Tifan-ny?) jako bonus :DD

"I'mma be the hottest in this spot there ain't no stopping me!"
"That's funny!"
"Stopping meeehh!"
Zas nevyženu ten song z hlavy -_-"

The Vineyard Man

20. března 2012 v 13:58 | Escarlate
Anglický název: THE VINEYARD MAN
Původní název:포도밭그사나이 / Podopat Geusanai
Národnost: Korejská
Žánr: Romance, komedie
Epizod: 16
Rok: 2006
Mé hodnocení: 7,5/10


Když je z unni oppa a noony hyung

19. března 2012 v 22:48 | Escarlate |  obrázky :D
Jsem jediná, kdo si myslí, že je tohle extrémně vtipné? :D Je to už docela staré, myslím, že to bylo i na allkpopu (kde mě mimochodem nevím proč zabanovali, asi jim vadily mé neustálé "allkpop sucks" komenty :D) ale pořád mě to baví :D
Moje unnies! :D (Jo, i ty 94-erky jako Sulli, Jiyoung a Krystal jsou mé unnies, i když od Krystal (jakožto maknae všech maknae :D (z těch stálejších celebrit)) mě nedělí ani rok ;))

zdroj: cytic.com
Yuri:

[PIC] Tiffany for VOGUE april

19. března 2012 v 12:01 | Escarlate |  Tiffany
Mám i s lepším rozlišením (jako je ta první), ale jaksi mají tagy (jako ta první :D)
A upřímně, i ty bez tagu mají dobré rozlišení, tak snad to stačí :)
Mimochodem, totáááálně z těch fotek umírám :) Hlavně druhá, třetí a čtvrtá, ale všechny jsou nádherné ♥
Jinak včera poté, co jsem viděla ty fotky (a poté, co jsem se probrala z bezvědomí) jsem se rozhodla si ten VOGUE koupit... Áha 12$ časopis 16$ poštovné... Tak to by asi nešlo :DDD Více jak 200 Kč bych za to nedala, natož nějakých 520 :DD Za to bych si mohla koupit Gee minialbum i Genie minialbum dohromady! :D