Říjen 2011

[MV] KARA - Honey

29. října 2011 v 11:18 | Escarlate |  KARAvids
lol, Jiyoung teď vypadá úplně jinak :D:D:D


[MV] KARA - Pretty Girl

29. října 2011 v 11:16 | Escarlate |  KARAvids
Ještě někdo má pocit, že angličtina v téhle písničce je poněkud mimo?
"If you wanna pretty, everyone a pretty!!" - Co to vůbec znamená? :D:D
Hara je tu hrozně hezká :)


Jak jsem rozlítila hromadu skalních ELFs...

26. října 2011 v 22:03 | Escarlate |  Kecy v kleci
Všechno to rozpoutal článek na allkpopu o Kyuhyunovi a jeho plastice.
Všude, na allkpopu, na facebooku, twitteru, všude všichni píšou věci jako: "No a co?" "Pořád je roztomilý." "Nejde o vzhled, jde o talent." - ano ano, se vším souhlasím, ale sakra, jakmile je to "oppa", tak je to "v pohodě a rozkošné", ale jakmile to je SNSD (ano, budu konkrétní, co bych se s tím štvala, je to pravda), tak je to hned samé "ty umělý děvky!!!"
Navíc u SNSD to ani není prokázané a sama Jessica prohlásila, že plastiku nemá (i když u ní mám podezření na nos. Stejně tak u Yuri... u zbytku si nemyslím, že by něco od debutu měli, max. fakt něco mini. Před debutem možná tak Sunny.).
Když se podíváte na holky, co plastiku přiznaly - SeeYa's Nam Gyuri, 2NE1's Bom, KARA's Hara, After School's UEE, BEG's Narsha, Gain...... je to jak výčet prvků v matice - Šílené fangirls, kterým to u jejich chlapcům nevadí Fanynky se tady dělí na dva tábory - ty, které to odsuzují u všech holek (povrchní) a ty, které to odsuzujou jen a pouze u SNSD (super mega povrchní!).
No a jak jsem se u Kyuhyuna rozohnila, tak jsem zmršila nějakou tu angličtinku (vymyslela jsem nové slovo :D) a za to se mi pár jedinců vysmálo (lůzři amíkovský! Jako kdyby oni anglicky uměli a to bydlí v za***né Americe!).
Každopádně děkuji pár desítkám lidí, kteří se za mě postavili a mají stejný názor jako já (ano, myslím vás, co jste mi dali lajky :D).

Osobně mám názor na plastiku takový, že mi je to tak jedno. Jsou to jejich těla, jejich obličeje, já oceňuji především talent a povahu. A myslím, že je fakt nefér měřit dvojím metrem "cutie oppas ♥" a "those plastic bitches!". Je to hnus. To je pro lidi, které když postavíte mezi Alberta Einsteina a Sheldona Coopera, tak bude průměrná hodnota IQ na onom metru čtverečním stále dosahovat záporných hodnot.

Prostě povrchnost.

Mají ale pravdu → He's still cute :D

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lmedmkgbPE1qbnykoo1_500.jpg

[PIC] Hyuk in Prague

26. října 2011 v 16:54 | Escarlate |  Eunhyuk
Pražáci, nemám vás ráda, ale teď vám fakt závidím. FAKT :(
Aigoo aigoo aigoo, proč musím žít v *****aném Havířově? Proooč!!! -_-"

http://static.allkpop.com/wp-content/uploads/2011/10/20111026_eunhyuk1-600x450.jpg

[LIVE] SNSD - Forever

25. října 2011 v 21:52 | Escarlate |  SNSD vids
S touto písničkou se váže vtipná historka z dnešního odpoledne :D

"Vážně by mě zajímalo, co je to na začátku za nástroj. A než řekneš že děšť, tak myslím to druhé!!"
"Ha ha. Za prvý to není déšť a za druhý... taky nevím co to je.............*chvilka ticha*..........ty, nebude to harfa?"
*WTF výraz* " ????? Mě to zní spíš jak takové ty staré klavíry."
"Aha...... mhm, tak to potom jedině xylofóóón." :D:D


[VID] f(x) - Beautiful Goodbye

24. října 2011 v 19:28 | Escarlate |  fxvid
Nechám si poznámky o své momentální aktivitě pro sebe (mysleli byste si, že jsem divná, pokud si to nemyslíte už teď :D) a raději se s váma podělím o tuto DO-KO-NA-LOST <3
Jsem si dala tu práci a stáhla album f(x) (to brzo, že? ale já už ho slyšela předtím ;) původně jsem si ho chtěla dokonce koupit, ale bylo dražší než ostatní :D).... Dva poslechy a některé songy jsem si totálně zamilovala, třeba tenhle... Beautiful Goodbyyyyyyyeeeeee~~


[GIF] HB Krystal ;)

24. října 2011 v 15:08 | Escarlate |  Krys
Někdy Hodně často si přeju, aby bylo kopírování z tumblru na blog podobně jednoduché jak z tumblru na tumblr reblogem...
Happy Birthday, Soojung unni! Měla jsem radost, že jsme stejně staré a ty mi zase utečeš :P

source: byunfortaengoo.tumblr.com

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ltik9iLNvl1qbh0yco13_r3_500.gifhttp://26.media.tumblr.com/tumblr_ltik9iLNvl1qbh0yco2_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_ltik9iLNvl1qbh0yco3_250.gifhttp://26.media.tumblr.com/tumblr_ltik9iLNvl1qbh0yco4_250.gifhttp://28.media.tumblr.com/tumblr_ltik9iLNvl1qbh0yco5_250.gif

Bááj Bááj JůůůKis

22. října 2011 v 18:19 | Escarlate |  Kecy v kleci
Byli tady měsíc! Neuvěřitelné :D Ale přišel čas SNSD... Ty tady taky beztak budou dlouho... tak celou generaci... holek. Okej. Fajn. Mlčím. Blbej. Rádoby. Vtip.
Ale tak to je ta lenost... Lenost je mrcha. To vám povím.

Včera byla ta půlkolona. Ale s partnerem nám to šlo (Nazdar, Vítečku, je mi jasné, že tady zase jsi :D). To bude tím, že narozdíl od některých si aspoň pamatujeme kroky (fajn, uznávám, já jenom občas a jakmile se nesoustředím, okamžitě vypadávám a nevím kde mám kterou nohu :D A taky věčně nevim, kterou sakra začínám! :D)
Mám trochu podřené nohy z bot, ale nic, na co by ženská nebyla zvyklá, že...

Jinak tenhle týden bylo jedno velké učení! GRRRR!! Díky bohu, že teď se jde jenom pondělí a úterý, protože to bych asi už nedala. Aspoň bude o prázkách čas na dohánění seriálů :)
Ať už to Birdie Buddy sakra dojede, ať mám zase o rozkoukanou věc míň! :D

A víte co mám slíbené od AeRin k Vánocům? :D Muhaha.... Tak jsme tak spolu chodily po městě a sháněly partnerům kotilión, když v tom jsem to uviděla. Já: "OMG! TO je ahjusshi!!!" AeRin: "OMG! Ahjusshi! Ahjusshi!!"
Teď abych to objasnila :D Viděli jste Hello Baby se SNSD? To ony tam měli ahjusshiho. Sooyoung mu potom ulomila hlavu :D Přísahám, ten, co jsme ho viděli byl úplně identický! Dokonce měl i tu rtěnku, co SNSD tak moc řešily! :D (obrázek ahjusshiho ve společnosti vraha Sooyoung a Hyoyeon tady)
No a AeRin mi ho slíbila k Vánocům :D Juchů! Buud mít ahjusshiho!! :D

Přikládám půlkolonní (?) fotografii AeRin a mne... To je naše super sexy cool nadupaná sowoneul marhaebwa póza :D
AeRinina mamča, když nás fotila: "Tak jak to říkají v té Koreji?" my: "Kim-ČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!" (Všichni jsme četli v Koreji se Korejcům nevyhneme, že? :))

A ty šaty jsme si nedomlouvaly, to je FAKT náhoda! FAKT! :D

Seznam důvodů, proč se neučit...

19. října 2011 v 19:55 | Escarlate |  Kecy v kleci
Důvod první: Pořád mě někdo rozptyluje
Důvod druhý: Je miliarda užitečnějších věcí, co se dá dělat
Důvod třetí: Zrovna poslouchám SNSD - Lazy Girl a to fakt nepomáhá
Důvod čtvrtý a zcela zásadní: Nechce se mi :D

Ale seriózně, měla bych se učit dějepis, z minulého testu mám 3, tak teď potřebuju za jedna. Tsk, ale dnešní chemii mám dobře, na to, že jsem se kvůli neustálému rozptýlení (Důvodem mi byly Girls' Generation! Viním je! :D) učila asi 5 minut.

Jop a v pátek máme půlku/půlkolonu/prodlouženou, jak chcete :D Ani se moc netěším, ale budiž, že bych z toho omdlívala hrůzou tak to zas ne :D Možná trochu z polky, to je hrozná kravina :D
To potom ještě určitě napíšu :)

Ještě musím udělat úkol do matiky... -_-"

Jinak se MUSÍM pochlubit :D
Důvod pátý: KDO SE MÁ UČIT, KDYŽ MÁ TEĎ TOHLE????????!!!!

(Warning! Image heavy! Nemusí snést slabší počítače, epileptici a povahy se závistivími sklony!) :D

[MV] SNSD - The Boys (Eng. ver)

18. října 2011 v 17:50 | Escarlate |  SNSD vids
Cute Engrish, Sunny :D Ale jsem si jsitá, že JeTi si zpívání v angličtině užily. Teda v Tiffčině případě rapování... Škoda, osobně si myslím, že Tiffany zpívá až moc hezky pouze na rap. Od toho maj Yuri a Hyoyeon. Neříkám, že Tiffaniny rapy v Lady Marmalade a Genie remixu mě nezabíjí, ale... :D Yeah, whatever...
They're born to win, better tell all your friends~
"Girls' Generation! We won't stop!!!"