Robber - recenze

28. května 2011 v 15:52 | Escarlate
Anglický název: ROBBER
Původní název: Bul-han-dang
Národnost: Korejská
Žánr: Romance
Epizod: 16
Rok: 2008
Mé hodnocení: 7/10
http://img2.s-mysoju.com/images/upload/380px-Robbers.jpg


Kwon Oh Joon je podvodník, který dokáže ukecat každou ženu k absolutně k čemukoliv a následně z ní vytáhnout obrovskou sumu peněz a to jakýmkoliv způsobem. Pak se ale potká s Jin Dal Rae, vdovou s pětiletou dcerou, která bydlí se svou tchýní, jež se ji snaží za každou cenu provdat. No a Oh Joon se do Dal Rae samozřejmě zamiluje. Dal Raeina tchýně jí domluví rande na slepo s takovým podivným bohatým chlapíkem Kim Jin Gooem. Kim Jin Goo se do Dal Rae zamiluje taky a i přes to, že je fakt divnej a působí jako slaboch, je odhodlaný se o ní porvat…


Hehehe… Já si vůbec nepamatuju o čem to bylo :D Ostuda… Proto bych měla psát recenze na něco hned, co to dokoukám a ne se čtyřměsíčním odstupem. Ale tak, něco ze sebe dostanu… Mám ráda Lee Da Hae, která hraje Dal Rae. Takže ta mě svým výkonem snad nemůže nikdy zklamat, je fakt dobrá. Jang Hyuk v roli Oh Joona byl docela cool. Je to charismatický chlap a jako herec je taky ucházející. Kim Jung Tae jakožto Jin Goo mi nehorázně lezl na nervy. Byl takový… prostě divný xD Nebyl ani hezký. A jeho dědeček, byl ještě 100x horší. Taky mi přišel otravný Oh Joonův kamarád Man Du, kterého hrál Hong Kyung In. Toho si docela pamatuju, pořád fňukal. Někdy mě rozčilovala Dal Raeina dcera, někdy měla sklony chovat se jako rozmazlený fracek. Tchýně byla ale v pohodě =)
Co se týče příběhu… Je takový snadno předvídatelný. Jako takový nebyl špatný, ale i přesto, že scénáristi ze z toho snažili vytřískat šílené drama, to pro mě byla spíše oddechová záležitost. Když se pak ke konci vytáhli se smrtelnou nemocí, kvůli které se Dal Rae a Oh Joon rozešli, tak to už bylo docela trapné a okoukané. Ale naštěstí všecko dobře dopadlo a tak to mám ráda.
Echmpfff… Já už si to fakt vůbec nepamatuju… OST si nevybavuju, nic dalšího důležitého taky ne. Takže to shrnu. Je to OK drama, ale takové… nijak nevyčnívá nad ostatními, není v něm nic, co by nějak výrazně zaujalo.

Cast:
Lee Da Hae / Jin Dal Rae
http://www.7koreangirls.cn/wp-content/gallery/South%20Korea%20lovely%20actress%20Cherry%20Lee%20Da%20Hae/South%20Korea%20lovely%20actress%20Cherry%20Lee%20Da%20Hae%20(8).jpg

Jang Hyuk / Kwon Oh Joon
http://myasiancinema.com/wp-content/uploads/2010/06/JangHyuk_001.jpg

Kim Jung Tae / Kim Jin Goo
http://i9.photobucket.com/albums/a55/ruthiern/extras/photo17392.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama