Říjen 2010

Ještě furt tu nebydlím... spát chodím domů

31. října 2010 v 13:30 | Escarlate |  Kecy v kleci
:D:D Ještě mě nevyhodili, což shledávám velice pozitivním. Jinak jenom takové krátké info, net budu mít na 97% už příští víkend, konkrétně SNAD do pátku.
Během týdne asi moc na návštěvy k Jirkovi a Silvě chodit nebudu, takže nepočítejte že tu zase příjdu napsat nějaký kecy. Jednou, maximálně dvakrát, když se poštěstí :)
No, to jenom tak absolutně super na rychlo :) Bye bye :)

Já tu nebydlím.... zatím :D

30. října 2010 v 16:57 | Escarlate |  Kecy v kleci
Né, já vůbec u Jirky a Silvy nebydlím :D:D Jenom tu jsem každý den :D Musím zčeknout novinky, ne? :) I když, dneska jsem tu abych zjistila, jestli píšeme v pondělí z dějepisu nebo ne :) Stejně jsem nic nezjistila :D
Zase jsem si na dramawiki projížděla upcoming dramas a našla nějaké další, co se mi líbí podle hereckýho obsazení, takže
1) Ressurection s No Min Wooem
2) It's okay, daddy's girl s Donghaem a Minhyukem
3) City Hunter s Lee Min Hoem                          
4) Paradise Ranch s Changminem z DBSK
5) Athena: Goddes of War se Siwonem (samozřejmě :D)

A mezitím, co jsem psala tenhle seznam mě vyskočila na klín kočka. Po té co mě napadla jsem jí bez milosti shodila na zem. Kočka vyskočila na stůl a rozhodla se okupovat klávesnici.... Já se koček docela bojím (aspoň těch agresivních) a tak mi trvalo asi 10 minut, než jsem ji shodila a SAKRA ZASE JE NA STOLE!........ O pět minut později.... Už je dole :D  A pere se se psem... Chudák pejsánek :( Zrovna se mi schoval pod nohy, mu říkám, že se té kočky taky bojím :D:D:D

Jinak hodlám jít večer do pizzerky :) Wuchůůů :) .... (Debil kočka!!! .... Ať si na tom stole je, ale ať mě nekouše sakra! :D Tentokrát šla aspoň dolů sama :D)
Dobře, nebudu si tady stěžovat na kočku, stejně to nikoho nezajímá :D:D
Měla jsem na oběd kimči!! :) Je to dobré :) Hodně. Rodiče říkaj, že je to ostré, ale ani né :D (A mají ho v Bille, jen tak by the way :D)

Mám rozepsanou hrozně dlouho povídku (už přes stránek ve wordu a ještě zdaleka nekončím), tak večer budu písať dál. Dále jsem objevila prezentaci, co jsem dělala o prázdninách. TOP 15 cutest asian boys... By mě zajímalo, co jsem hulila, že jsem dala Kyua na devátý místo :D:D:D
Udělala bych novou, ale nemám postahované moc obrázky, takže to udělám až bude net :)

No nic, já končím, Jirka právě přišel domů (jsem tu byla sama... pápá :)


[MV] SNSD - Hoot

29. října 2010 v 18:54 | Escarlate |  SNSD vids
Trouble, trouble, troubleeee.... :) Miluju ten song... Miluju celý minialbum :D Ale když jsem četla, že tam bude Siwon, tak jsem doufala, že ho tam bude trochu víc :D:D Je sexy, jako vždy :D A co se týče image holek tak nejvíc to tam dle mého názoru sluší -----> Yuri, Seohyun, Jessica :)


LOL + LOL = hihi

27. října 2010 v 18:03 | Escarlate |  Kecy v kleci
Ale je to pravda :D Jestli máte takovéty kalkulačky staršího typu, kdy čísla na displeji tvoří sedm tyčinkovitých diod uspořádaných do tvaru čísla 8. tak napište 707 + 707 (otočte kalkulačku vzhůru nohama a dejte rovná se :D Výjde vám 1414. což obráceně vypadá jako hihi :D A teď jste určitě všichni pochopili, jak hrozně moc se doma bez netu nudím :D:D

Teďka jsem u svého strejdy Jirky - z jeho bytu jsem si udělala jakýsi dočasný azyl :D Zrovna se chystám podívat se na poslední dva díly Playful Kiss :)

Ale kdyby vás zajímalo, co dělám, tak jsem napsala 5 povídek a další píšu, zkoukla jsem veškeré WGM, co jsem měla stáhnuté, přečetla všechny fanfiction a mám rozdělané video - na téma, jak trávím den :D Taky hraju The Sims 3... Řekněme, že všechno začalo, když se Leeteuk dal dohromady s Taeyeon... :D Ti měli malého chlapečka jménem Donghae. Donghae si již na střední našel blonďatou přítelkyni a jediné, co jsme musela udělat bylo změnit jí jméno, aby se z ní stala Jessica :D A ti dva teď spolu vychovávají batole Kyuhyuna :D (který si později najde Seohyun :D)

No, já jdu koukat, ať to do osmi stihnu, chci být v devět večer doma, abych ještě stihla naučit Kyuánka chodit na nočník :D:D Tak zatím pá, během přístího týdne budu 100% opět v plném provozu :)
http://www.ikony.w.inds.pl/wp-content//2009/02/the_sims_3___dock_icon_by_mazenl77.jpg

TÍMTO VYHLAŠUJU HIATUS NA NEURČITO!

23. října 2010 v 15:09 | Escarlate
Annyeoghaseyo! :)
Takže už jsem bez netu, teď jsem se náhodou dostala ke kompu, tak rychle píšu. Nejdřív se tu objevím až tak začátkem listopadu (nějak 2.11.-5.11.).
Omlouvám se všem SB, že vás nebudu obíhat, nemám vůbec šanci :( Už teďka z toho mám deprese :D Koukám se na postahované We Got Married (YongHwu a SeoHyun už jsem sjela, teď koukám na TaeYeon a HyunDona) a čtu postahované fanfiction, ale to mi vydrží tak do pátku. Asi se pustím do doporučené četby do školy :D:D (To tak :D)

Dobře, tak za dva týdny, páá :)

Proč maj Korejci korejsko-český slovník, ale my nemáme česko-korejský??

20. října 2010 v 19:52 | Escarlate |  Kecy v kleci
Ale vážně. Štve mě to. Vím 100%, že korejsko-český slovník existuje, ale je dospupný jenom v Jižní Koreji. Úžasné :D Dneska jsem na svoji znalosti korejského jazyka pilně makala :) Dokonce jsem si vylepšila klávesnici, konkrétně teď mám pod každým písmenkem i hangul :) Stačilo mi k tomu 1) tiskárna 2) nůžky 3) lepící páska 4) hóóódně velká dávka trpělivosti :D Myslím, že ale lidi s alespoň průměrnou jemnou motorikou by to měli úplně v pohodě zvládnout, to jenom já jsem takový nešika, sem to musela dělat asi 3x a stejně nejsem úplně spokojená :D Ani nevíte, jak moc jsem v ten moment záviděla všem majitelům bílé klávesnice, kterým by to stačilo napsat fixem :D

Češtinář si to u mě dneska teda pěkně pokazil. Bereme nějaké rozdělení jazyků a dostali jsme se k oddělení "Korejština, japonština a čínština". Já, aktivistka: "Jak tam může být čínština, když čínština má několik tisíc na sobě nezávislých znaků, zatímco korejština s japonštinou mají jasně danou abecedu?" učitel vymlel něco, jakože to je prostě taková skupina a pak pokračoval: "Samozřejmě, jak tady Lucka podotkla, čínština má samozřejmě znaky, japonština má své jednodušší znakové systémy a korejština, latinka, že..." já: "CO JSTE TO TEĎ ŘEKL? ŽE MAJ V KOREJI LATINKU?" a pokračovala jsem na spolusedícího: "On si asi ráno šlehnul, ne?" a učitel na to: "To je jedno, na to teď nemáme čas, musíme probrat ještě další věci." A normálně mě ignoroval! :D:D A pak jak měla češtinu druhá půlka třídy (máme to dělený), tak kámoška říkala, že prej učitel řekl, že "jsem se s ním hádala" :D:D Očividně mě ještě neslyšel s někým se "hádat".

Jdu si přečíst chemii (zítra pííšeme, prej teda :D) a udělám si úkol do matiky :) Půjdu si brzo lehnout, zase máme zítra tělák na sedm :(( Ale snad budeme něco hrát, máme volnou velkou tělocvičnu a na běhání venku už je trochu zima :D To je fuk, stejně mi doktor zakázal úplně všechno kromě rozcvičky :D ... Jdu se pustit do těch školních aktivit :) Pá, zítra!

http://www.lifeoutsidetheviewfinder.com/wp-content/uploads/2009/07/Cho_090726_2027.jpg

[GIF] Kyu x5

20. října 2010 v 19:24 | Escarlate |  Kyuhyun
Nebudu trapčit a dávat to tu po jednom :D
source: soompi.com 
© these4walls.blog.cz

Taikorean dramas...

19. října 2010 v 19:01 | Escarlate
Můj seznam doramat se rozšířil o další 2 položky. A to o taiwanské Absolute Boyfriend a Yuan Feng Guan Jia.

Na Absolute Boyfriend v rubrice "upcoming taiwanese dramas" sem klikla hlavně proto, že jsem si všimla jména Wu Chun. Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem objevila, že tam hraje i nám, drama-addictům, dobře známá Goo Hye Sun z korejskýho Boys Over Flowers :)

A Yuan Feng Guan Jia (vážně doufám, že to bude mít anglický název :D) - ještě lepší! Kromě George Hu, který hrál třeba v Romantic Princess nebo ToGetHer, jsem si hned všimla jména Park Shin Hye.

Jajks! takže nejen, že má nové drama Geun Seuk, ale už i jeho "Beautiful" kolegyně Shin Hye :) Yong Hwu momentálně vídám ve We Got Married, takže jediný koho nutně potřebuju na obrazovce, je Hong Ki, kterýho jsem viděla naposledy v Gumiho, kde hrál takovej štěk, že to ani nejde počítat :(
Ale oboje, Absolute Boyfriend i Xuan Feng Guan Jia, se mají objevit až v roce 2011, tak doufám, že na hereckým obsazení nic nezměněj :)

Ale mám takovej dojem, že další 2 dramata, na který bych se měla podívat jsou Goong & Personal Taste :) Možná se dokonce dokopu k The Woman Who Still wants To Marry (Kim Bum!!! <3)
Uvidíme :)

A jsem úplně zamilovaná do CN Blueskýho I'm a Loner a Love Revolution.... (Vidíte toho Minhyuka? :D <3 *slint*)

http://www.koreanclicks.com/pics/CN%20Blue.JPG

[GIF] PrinceKyu

19. října 2010 v 15:52 | Escarlate |  Kyuhyun
Asi už zavřu soompi.com, protože takhle bych mohla pokračovat asi ještě tejden :D

http://img.photobucket.com/albums/v625/nckiparke/kyusmirk1-1.gif

[PIC] "Grr... !!"

19. října 2010 v 15:42 | Escarlate |  Kyuhyun
Éééé... stejně cute :D Teda, Kyute :)