Momo love - recenze

19. září 2010 v 18:04 | Escarlate
Anglický název: Momo Love
Původní název: Tao Hua Xiao Mei
Národnost: Taiwanská
Žánr: Romance, komedie
Epizod: 13
Rok: 2009
Mé hodnocení: 7/10


Hlavní postavou příběhu je mladičká Tao Hua, dívka, která žije se svými pěti staršími bratry. Čtyři z bratrů ji nadevše milují a chrání, a tudíž Tao Hua nemá šanci udělat cokoli nespoutaného, nebezpečného nebo nevhodného. Tao Hua se jednoho dne zamiluje do Shi Langa a to se jejím čtyřem bratrům nelíbí. Jediný, kdo se jejich vztah nesnaží bojkotovat je nejmladší z bratrů Yu Yi - tak trochu trouba, který ale není tak psychicky narušený, co se týče ochrany své sestry. Tao Hua se Shi Langem mají co dělat, aby vydrželi nátlak ze strany bratrů, stejně ochranářské Shi Langovy sestry, Tao Huina nápadníka Zhi Qianga a Shi Langovy dávné kamarádky z dětství Hui Qi.


Je to… no, upřímně? Romantická, slaďoučká, roztomiloučká blbost. :D Člověk se u toho párkrát pousměje a relativně dobře se odreaguje. Vůbec nevadí, když přeskočí nějaký ten díl (já přeskočila myslím 11) a stejně se perfektně orientuje v příběhu.
Některé ty scény jako vystřižené z Romantic Princess, jako třeba ta Tao Huina skoro-svatba s Zhi Qiangem.

Hlavní zápleka je dobrá tak prvních 8 dílů, pak jsem se začala zajímat spíš o ty vedlejší a to konkrétně hlavně o Yu Yiho. A ta zápletka na poslední dva díly ta už je absolutně zbytečná.

Co se týče postav - Cyndi Wang mě v 80% svých scén nehorázně štvala - jak svým tónem, tak tím blbým výrazem a já nevím - je mi prostě nesympatická.

Co se týče Jirouška ♥ tak ten je pořád stejně sexy :D ale to je tak jediný, co na něm můžu pochválit. V některých scénách mi taky pěkně lezl na nervy, i když, takový je prostě Shi Langův divnej charakter no. Zahrál to docela dobře, ale musím říct, už jsem ho viděla v lepších rolích.

Co se týče bratrů, tak ti byli docela v pohodě - všech 5.

Vedlejší postavy jako Zhi Qiang, Hui Qi atd, taky docela OK. OST je poslouchatelnej, ale taky žádnej zázrak. Prostě celkově je to takový "přecukrovanej grc" co jsem chtěla mít co nejrychleji za sebou a hodně jsem přeskakovala, ale občas to bylo docela příjemné.

Cast:
Cyndi Wang / Tao Hua
Rubrika není k dispozici
http://www.southasiafair.com/wp-content/uploads/2011/03/Cyndi-Wang-2.jpg

Jiro Wang / Shi Lang


Calvin Chen / Zhi Qiang

Jing Wong / Yu Yi
Rubrika není k dispozici
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lina lina | Web | 19. září 2010 v 18:33 | Reagovat

když já na ty taiwanský moc nejsem, jediný, který se mi líbilo bylo Helo, my sweetheart a to jen, kvůli hlavnímu představiteli:)
ale možná se na to i kouknu, má to jen 13 dílů:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama