Why Why Love - recenze

17. července 2010 v 22:30 | Escarlate
Anglický název: WHY WHY LOVE
Původní název: Huan Huan Ai
Národnost: taiwanská
Žánr: Romance
Epizod: 15
Rok: 2007
Mé hodnocení: 5,5/10


http://www.abs-cbn.com/Portals/0/Shows/Showmain-WhyWhy.jpg

Tong Jia Di prodává s kamarádkou na pouti takové kupóny, kde v podstatě prodávají svoje služby (manikúra apod. Né, to co vás teď všechny napadlo!!! :D). Kamarádka propašuje do krabice s kupóny i kupón lásky - zaručuje to v podstatě chození, už si to přesně nepamatuju. No a ten kupón si vytáhne Huo Yan - krasavec, kterého má Jia Di už dlouho tajně ráda. Bohužel jeho brácha, ďábelský Huo Da si vytáhne kupón zaručující, že mu bude Jia Di týden dělat služku... Samozřejmě Huo Da i když ji využívá, ve skutečnosti není tak zlý, bla bla bla, ti dva se furt hádají a Jia Di chce Huo Yana, ale stejně nakonec skončí s Huo Daem, bla bla bla. Chodí spolu a pak Huo Da zjistí, že je nemocný a potřebuje nová játra. Jenže to Jia Di neřekne a navíc nemá ani dárce, jeho otec už je moc starý a jeho brácha by mohl umřít, protože má problémy se srdcem… No ale stejně to dobře dopadne.

Myslím, že tahle recenze bude asi o něco kratší…
Tenhle seriál, přestože všichni říkají, jak je super, mě vůbec nezaujal. Hlavní zápletka je ABSOLUTNĚ stejná jako v Devil Beside You a ty vedlejší nestojí za řeč. Ten závěr s nemocí je snad jediné drama, co mě trošku rozhodilo.

Jinak abych řekla pravdu, úplně se mi to dorama vykouřilo z hlavy. Jediné co si pamatuju, byla ta divná líbací scéna, scéna kdy Huo Da přeskakuje Jia Di na motorce a scéna, kdy Jia Di zametá podlahu a Huo Da po ní háže popcorn. ^^

Nevím, je to hrozně podobné Devil Beside You, ale přesto mi to přijde podstatně horší. Skoro celé jsem to protrpěla a teď to nemyslím tak, jak trpím u všech doramat, tím jak to prožívám, tady jsem trpěla nudou. Snad mě ani OST moc nezaujal… nedokážu si vybavit jedinou písničku.

Jediné, co mě nutilo se dál koukat, jsou dobří herci - hlavně teda herecký výkon Mikea He (Huo Da). Rainie Yang (Jia Di) má občas tendenci k přehánění, ale to u ní neřeším, je to všeobecně známo a já ji mám stejně ráda =)

U téhle jsem recenze jsem si musela pomoct na DramaWiki, páč jsem zapomněla, jak se jmenují hlavní postavy. *ashamed* o_O Většinou si pamatuju hlavní pár + pár lidí navíc, ale tady jsem fakt nevěděla ^^ … Inu, možná se vám to bude líbit, ale já z toho nadšená nebyla :/
Nezapomeňte, že recenze je subjektivní :))

Cast:
Rainie Yang / Jia Di
http://eyebagsndramathons.com/wp-content/uploads/2010/01/Rainie-Yang.jpg

Mike He / Huo Da
http://i2.photobucket.com/albums/y5/AngelofDeath08/Mike%20He/MikeHe2.jpg

Kingone Wang / Huo Yan
Rubrika nedostupná
http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1/09292008/d/9/7/c/d97cf9e313eaf0_full.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Go Mi Nam Go Mi Nam | E-mail | Web | 18. července 2010 v 10:14 | Reagovat

Na toto dorama se asi taky někdy podívám (už jenom kvůli Mikeovi He... či jak se jeho jméno skloňuje :D)... a bude zajímavé je vidět zase pohromadě po dvou letech :))
A musím se na to už podívat jen proto, abych si zjistila, jestli na to budeme mít stejný názor :)

2 emka emka | 24. února 2011 v 16:43 | Reagovat

tiež si myslím že nič moc...vlastne ešte aj mike he sa mi tu páčil menej...no jo starý dobrý ahmon :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama