URB ep 03

28. února 2010 v 19:53 | Escarlate |  URB epizody
URB ep 03


Děj:
Tae Kyung se hádá s Go Mi Namem. Říká věci typu "že s ním skončil". Rozhovor (no, hádku) poslouchá Jeremy. Tae Kyung a Go Mi Nam se přetahují o mobil s videem, kde GMN říká, že je holka. Telefon padá dolů a přímo na střechu nákladního auta. TK říká GMN, ať pro něj vyleze. GMN horko těžko vylézá na náklaďák a vrací TK mobil. Naneštěstí, než sleze dolů, auto se rozjede.
TK běží za autem a vystrašený/á GMN nakonec skáče dolů - TK přímo do náruče. Oba padají na zem a oba se zraní. GMN děkuje TK, ale ten se zlobí.
Jeremy nabyl podezření, že GMN "nabaluje" TK (víte jak to myslím :D). Shin Woo mezitím opatruje GMN, o kterém ví, že je holka. Vidí to Jeremy a vyšiluje ještě víc.
Shin Woo zatím vypráví GMN jeden ze svých utajovaných příběhů minulosti. Taky říká GMn, aby mu říkala hyung.
Jeremy si říká, že GMN dosthl už i Shin Wooa a hrozně se ho bojí.
GMN-ova teta posílá své neteři (v domnění, že je to kluk) fotku jeho, Go Mi Nyeo a jejich otce. GMN si myslí, že to je od jeho matky.
GMN později dává TK prsten, který je pro ni hrozně důležitý a TK ho (jakoby) hodí do jezírka. GMN je zoufalá a hledá ho celý den a noc. TK to vidí a tak GMN prsten, který ve skutečnosti nevyhodil, vrací. GMN je vděčná a objímá ho.

Později se fotí photoshoot - v bazénu. GMN to moc nejde. Shin Woo později starostlivě v soukromí GMN vypráví, že jeho první shoot byl taky mizerný. Jeremy poslouchá a děsí se a ve svém mylném podezření se ještě utvrdí, když navíc zaslechne rozhovor GMN s TK.
Všichni se po focení převlíkají v šatně ale GMN s jistých důvodů nemůže být s ostatními v jedné šatně a tak se převlíká u bazénu, kde si jeden z fotografů zapomněl věci.
Fotograf se věcí a napůl převlečená GMN se musí někam schovat a samozřejmě ji nenapadane nic lepšího, než se schovat pod hladinu a tak skáče do vody. TK slyšel fotografa říkat, že se vrací pro své věci a tak jde starostlivě k bazénu. Nikdy GMN nevidí a tak mu dojde, že je pod hladinou (a navíc uvidí bublinky :D).
Fotograf odchází
a TK se děsí, že GMN je pod hladinou už více než minutu. Začne se bát.
GMN se zatím modlí k matce představené, když najednou spatří TK plavoucího k ní. GMN se nakonec dostává nad hladinu, ale omámená si ani nevšimne, že TK, který ji zachránil, se nevynořil….

Moje hodnocení:
Inu dobráá epizoda. Hodně moc mě bavila :D Akorát těžce nechápu: TK je arogantní jako vždy a GMN ho šíleně miluje a bere ho jako nejúžasnějšího ze všech :D
5/5

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene SB Celene SB | Web | 1. března 2010 v 8:14 | Reagovat

dobré ráno :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama