URB ep 02

28. února 2010 v 19:22 | Escarlate |  URB epizody
URB ep 02


Děj:

Go Mi Nam se probouzí a vidí na podlaze kolem sebe kluky z A.N.Jell. Nic si nepamatuje, ale má podřené rty. Musela teda na někoho spadnout, ale na koho?
Jeremy, se kterým se Go Mi Nam baví jako s prvním, je na ní dost naštvaný a tak se chudák Go Mi Nam omlouvá, ale Jeremy řekne, že jemu se omlouvat nemá.
Go Mi Nam jde za Shin Wooem. Jeremy je vidí, jak spolu pijí čaj a seřve Go Mi Nama s tím, že řekl, že se má omluvit.
Go Mi Nam si najednou vzpomněla. Byl to Tae Kyung na koho spadla a koho následně i pozvracela.
Go Mi Nam se snaží omluvit a tak jde za Tae Kyungem do pokoje s tácem svíček a jídla a já už ani nwm čeho všeho, ale těžce se jí to nedaří. Tae Kyung jde naštvaně do koupelny a Go Mi Namovi, pokládajíc tác na stůl, ukápne trochu vosku. Go Mi Nam narazí do stěny plné cédéček a vše se vysype. Papíry lítají nebezpečně blízko hořící svíčky a tak se Go Mi Nam, tak tak zadržující stěnu, snaží uhasit plamen foukáním. Po několika neúspěšných pokusech svíčku uhasí slinou.
Tae Kyung to viděl a naštval se. Naneštěstí soška, která ještě pořád stála na poličce spadla na Go Mi Namovu hlavu a omráčila ho (ji). Do místnosti vtrhnout Jeremy, Shin Woo a manažer Ma a první co je při pohledu na polomrtvého Go Mi Nama je, že ho Tae Kyung praštil.
Po Go Mi Namově ošetření, se všude v bulvárech samozřejmě objevila zpráva o rvačce mezi členy a fanoušci jsou samozřejmě na Tae Kyungově straně, přestože oba "rváči" tvrdí, že to byla nehoda.
Jeremy si zatím myslí, že Go Mi Nam je divný a Shin Woo zde už (podlě mě) ví, že Go Mi Nam je holka.
Mezitím se objevuje Go Mi Namova ztracená teta a Tae Kyungova matka, se kterou nemá její syn příliš dobrý vztah.

Tae Kyung vede s prezidentem Ahnem video hovor. Trochu se to tam pomatlá (popletou se mejly - nechce se mi to přesně vypisovat :D) a prezident odejde. V místnosti se objeví Go Mi Nam se stylistkou, a protože je webkamera pořád zapnutá, Tae Kyung vidí celý jejich rozhovor končící Go Mi Namovou větou: "Díky tobě nikdo nepozná, že jsem holka".
Tae Kyung se strašně diví a chce se přesvědčit a proto Go Mi Nama obejme, což vyfotí reportér.
Po taneční zkoušce, poznamená Jeremy, že se Go Mi Nam nesprchuje. To ale není pravda, protože Go Mi Nam se sprchuje v jiné koupelně (bezpečnostní důvody :D). V první koupelně ale neteče voda a tak se kluci jdou sprchovat do Go Mi Namovi koupelny. Go Mi Nam je hrozně trapně, ale pak si na radu matky představené představuje kluky jako malé děti.
Když pak venku vydechne, že naštěstí nebyla odhalena, ozve se Tae Kyungův hlas: "Byla jsi odhalena. Já tě odhalil." ……..

Moje hodnocení:
Hrozně moc se toho v téhle epizodě stalo :) Je vtipná :) hlavně ta část odhalení :D. Go Mi Nam je tam fajně zoufalá :)
5/5


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama