URB ep 01

28. února 2010 v 18:37 | Escarlate |  URB epizody
URB ep 01


Děj:

Na jedné straně stojí dívka z kláštera Go Mi Nyeo, na druhé členové slavné kapely A.N.Jell (Tae Kyung, Jeremy & Shin Woo).
Leader kapely Tae Kyung má problémy s hlasem a kapele nezbývá nic jiného, než přijmou nového člena.
Novým členem má být Go Mi Nam - dvojče naší dívky z kláštera, jenže ten ze zdravotních důvodů momentálně nemůže a tak manažer Ma, přijel přesvědčit Go Mi Nyeo, aby se převlékla za bratra a podepsala nějaké papíry.
Go Mi Nyeo, co mi za bratra neudělala, všechno požadované splní a dokonce na naléhání Tae Kyunga jim předvede svůj hlas.
Go Mi Nyeo poté chce odjet do kláštera v Římě, ale manažer Ma, jí to nechce dovolit, protože její bratr musí zůstat v nemocnici ještě měsíc.
Go Mi Nyeo nakonec odlétá, ale na letišti se srazí s Tae Kyungem, který je s kapelou zrovna také na letišti a ztratí letenku.
A.N.Jell, kteří letenku našli, jí hledají, ale Go Mi Nyeo se bojí, že by poznali, že je Go Mi Nam a tak utíká a letadlo nakonec odlétá bez ní.
Dívka tedy zůstává v Koreji jako Go Mi Nam, dokonce si i ostříhala vlasy.
Samozřejmě, chladný Tae Kyung má s Go Mi Namem problémy a nechce se mu přijímat ho do kapely.
A.N.Jell představují nového člena veřejnosti a pořádá se párty. Go Mi Nam se opije ze šampaňského a poté, co málem spadne ze střechy a vyzvrací se do květináče, se zhroutí přímo do náruče členů A.N.Jell a sní o krásném dni s kluky…

Mé hodnocení:
První díl, takže prostě skvělý :D Nemám, co říct, Park Shin Hye tu nevinnost hraje hrozně hezky :)
5/5

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama